• herkese günaydın.
    deşarj olmak için harika bir başlık.

kocasını dürüst olmamakla suçlar çünkü kocasının gizli bir 2.telefonu vardır. bunu öğrendiği hafta gidip ted’e vermiştir.

orospu skyler

ed: buradan skyler’a edilen lafa alınmak orospuluğun benimsendiğinin ispatı olsa gerek.
  • breaking bad efsanesinin türk izleyicisinde karşılığını bulduğu cümledir. zamanla amın oğlu esteban gibi bir motto'ya dönüşmüştür. youtube ve alkışlarlayaşıyorum gibi sitelerde tüm breaking bad kliplerinde en beğenilen yorumdur. "walter reiz"e yapılan yanlış bizi de yaralamıştır. şu arkadaşların entryleri durumu özetler.

(bkz: #36741173)
    (bkz: #29419142)
    (bkz: #43349593)
    (bkz: #42432512)
    (bkz: #37153941)
  • kocasını evden kovmak için ted e göt vermiştir.
  • ulan skyler walter’a yapılır mı bu? ikinci bir telefon var ayağına ted le yattın. walter kanun dışı işler yapıyor diyelim tedin kaçırdığı vergiler neydi umuma hizmet mi yapıyordu. seni hiç unutmayacağım orospu skyler.
  • geçen hafta diziye başlattığım sik sik arkadaşımdan diziyle alakalı en çok duyduğum cümle.
    (bkz: orospu skyler)
  • diziye ilk başladığımda -daha ted ile yatmadan önce- ara ara içimden geçiriyordum bu sözü, daha sonra dizi ilerledi, olaylar gelişti ve ben bi şekilde kendimi burda buldum. açıkçası bu düşüncede yalnızım sanıyordum ama yalnız olmamak müthiş! seni hınzır orospu
  • breaking bad'in son bölümüne hatta son dakikasına kadar orospuluğunu beklediğim hatun.

orospu skyler sloganı ile diziyi bana pazarlayan arkadaşlarıma bakıyorum ve genelde hepsi orospu zihinli erkekler ve kadınlar.

eyşan ile bağdaştıranlar da vardı içlerinde ne alaka abi mal mısınız?
    kadın son dakikaya kadar tüm boktan travmalara rağmen ww ve çocukları için sabrediyor.

bundan sonra tanıştığım kişinin karakter seviyesini anlamak için bunu soracağım. sence skyler orospu mu değil mi?*

çevremde ne kadar çok mal var bana göstermiş karakterdir. teşekkürler skyler.
  • kemçük ağzına kürekle vurulası orospu.
  • amkdum orospusu
hesabın var mı? giriş yap