• ilk şubesini mahallemde açan ve sonra allah'ın yürü ya kulum demesi sonucu onlarca şubeye ulaşan ciğköfteci zinciridir. çiğköftesi ve özellikle sosu başka hiç bir yerde yakalayamayacağınız ilginç ve güzel bir tada sahiptir ve bağımlılık yapar.
  • kıvamı hamur gibi ,tadı da şekerli gibi olan çiğ köfte
  • çiğ köftede pek iş yok ama öyle bir nar ekşisi var kiiii ağzım sulandı şimdi.
  • hayatımda yediğim en güzel çiğköfteyi yapan lokantalar zinciri. aç karnına dürümü mideye indirince kulaklarımdan dumanlar çıktı resmen salaklık bende o baharat midemi öyle bir yaktı ki 3 saattir kendime gelemedim. ama helal olsun diyorum 3 lira dürümü. umduğunuzun çok çok üstünde lezzet sunuyor. ayrıca mahalleye yeni açılmış öyle yırtık lavaş falan görmedim diğer şubelerde durum nedir bilmiyorum, ama taze nane vereydi eyi olacağıdı.
  • içinde et bulyon tarzı birşey olduğunu düşündüğüm çiğ köfte markası her yediğimde et tadı alıyorum, ve sürekli tat arıyor ağzınız. değişik çok değişik ama hiç adil değil.
  • oses, çiğköfte yağlı oldu mu vıcık vıcık balçık gibi güzel olmuyor yiyemiyorsunuz. oses öyleydi ama sanırım bazı bölgelerde iyi belli bir standardı yok biraz da şubedeki ustasına bağlı.
    tatlıses, bulunduğum yerde çok güzel yapıyordu çiğköfteyi ama ıspartada berbattı merdiven altı üretim gibi.
    komagene, tr genelinde standardı yakalamış en iyisi diyebilirim. hangi ile gitsem heryerde aynı kalite. kendi görüşüm bana göre en beğendiğim marka bu.
  • kayışdağı şubesi çiğköftesi efsanedir.
  • antik misir uygarligindan kalma iki kafadar mumyanin ** canlanip cigkofte isine girmesidir. yemek isinde her zaman para var ne de olsa...
  • kurucusu osman bey karaköyde oses gurme adı altında premium şube açmıştır. kendisi güzel misafirperverliğiyle istediğiniz içerikle yoğurup hazırlamaktadır
hesabın var mı? giriş yap