• az önce internette videosunu izlediğim muhteşem ses. bu sezon o ses türkiye'nin favorisi olur bu adam. resmen kulaklarımın pası silindi. sırf bu adamın sesi için izlerim bu yarışmayı. kişilik olarak da çok renkli bir abi.

ilgili video; https://www.youtube.com/watch?v=xjyqrlnhlqi
  • gazel nedir bilmem dolayısıyla sevmem ama bu arkadaşın söylediği baya iyiymiş. aslında sözlerini de tam dinlemedim, ama güzel. ağır roman'ın soundtrack'inde bulunan ağla sevdam'a benziyor.
  • gazeli başa alıp alıp dinliyorum. o kulvardan yürüyebilirse daha iyi olur diye düşünüyorum. insanın içine dokunduğu nokta o çünkü.

o ses türkiye yarışmacısı.
  • korkunç bir ses. başka bir tanım bulamıyorum. gerçekten korkunç. sağlam bir albüm çıkarsa da bir ömür dinlesek.
  • yarismayi kazanmasini cani gonulden istiyorum ve evet album cikarsa da dinlesek bol bol.
    eger adalet kavrami varsa bu yilin o ses turkiye birincisidir.
  • tüyleri diken diken eden, göz dolduran bir sesi var. az daha eğitimli olsaydı keşke.
  • kendisini az önce ilk kez gördüm. ancak bu sene, o ses türkiye'deki en baba ses olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim.
  • geçen senenin hasan doğru'sudur. dosdoğrudur. bir yarışma programına çok fazladır.
  • konuştuğu zaman ekran karşısında önümü iliklediğim, hem sesi hem kendisi on numara abimiz. umarım bu sene bir yamuk olmaz ve kendisini şampiyon görürüz.
  • kendisi ezan okusa imana gelebilirim o derece yani.
hesabın var mı? giriş yap