• kıs. osmangazi elektrik dağıtım a.ş
  • ag+ og abone sayisi toplam 1.311.267 olan, kaçıp kaçak oranı % 5.2 lerde bulunan 56 işletmeye sahip ve 49.624 km² ye hizmet veren elektrik dağıtım şirketi.
  • eskişehir kullanıcılarını delirten şirket. izninizle bugün başımdan geçeni aktarıyorum:
    borcu 1 gün geciktirince kapatmaya gelen sevgili oedaş, geçen hafta kapattırma işlemi yaptığım halde hala elektiriği kapatmamış. bunu da depozito paramı almaya gidince öğreniyorum. benim gibi o an gelen en az 10 kişi vardı. amcanın biri 3 kere gidip gelmiş, bağırdı. bu arada tabii yeni kiracılar eve yerleşti, 1 haftadır kullandıkları elektiriğin parasını da benden kesecekler, ne güzel memleket. tabii benimki kapanmadığı için onlar da açtıramıyor. görevli kadın kızardı bozardı ama telefonla bağlandığı kesecek adamın umrunda değil. kadıncağız 'kapatmamışlar, bugün yollatacağım, bugün kapansın diye uğraşacağım, yarın gelebilirseniz gelin, beklemeyin' dedi. yarın ne olacak bilemiyorum ama hala kapanmamış olursa orayı birbirine katacağıma eminim.
  • şirketi özelleştirme yoluyla satın alan yıldızlar ss holding a.ş. devlete olan yükümlülüklerini yerine getirmediği için yönetimine el konmuş 145 milyon tl lik borç bitinceye kadar yönetim epdk tarafından atanan personelde kalacak gibi duran dağıtım şirketi.

http://ekonomi.milliyet.com.tr/…1745176/default.htm
    http://ekonomi.milliyet.com.tr/…1745062/default.htm
    http://ekonomi.milliyet.com.tr/…1745099/default.htm
  • abartmıyorum bu şirketin herhangi bir kurumunda çalışan bir kişi gözümün önünde yanarak can verse kahkaha atarım.
  • dilekçe vermeniz ve firmanın karşılaması yasal hakkınız. hakkınızdan vazgeçmeyin. dağıtım şirketi de sigortadan para alıyor zaten onlar için problem yok. 24 saat süren arızada gerçekten ciddi birşeyler olmalı.
  • bayram sabahi elektrikleri kesebilecek kafa yapisina sahip bir sirket. duyuru yok,amaç yok. ımkanim olsa kendi elektrigimi uretip bunlara muhtac olmayacagim.
  • şu ana kadar kurulmuş en rezil elektrik dağıtım şirketidir.giden elektrik en az yarım saat sonra gelmektedir ve yağmur,rüzgar hatta gök gürültüsünden bile elektrik gidebilmektedir.
    lanet olsun sizin gibi kuruma !
  • aşağıdaki mesajla zorlu enerjinin parçası olduğunu duyuran firma.

--- duyuru ---

oepsas simdi zorluenerjı ulkemize ceyrek asirdir guc katan buyuk ailemizle, zorlu enerji'yle bir araya geliyoruz.enerji sektorunun tum alanlarindaki ihtiyaclarinizi karsilamak,size daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmak icin artik zorlu enerji'yiz b002

--- duyuru ---
  • bu aralar en sevdiğim kurum olur kendileri.
    kısaca oedaş.
    son ödeme tarihini her ay 16'sı ile 20'si arasında yaparken bu ay ödeme aralığı vermediği gibi son ödeme tarihini değiştirip bi de ihtarname göndermiş 2 gün sonra!
    çok mutlu oldum.
    son dönemle aldığım en güzel hediyeydi.
    maşallah bu ay kaç kişiden ne kadar gecikme zammı aldıklarını merak ediyorum.
    ayrıca şuan bu kuruma karşı aşırı elektirik yüklüyüm.
    yeterince elektirik verdiler saolsunlar bu ay fazla çarptılar.
    iyi akşamlar öptüm.
hesabın var mı? giriş yap