• ben önermedim kedi önermiş.
  • az önce moderasyon tarafından atandığım yetki açıklamasıdır. teşekkür edilesidir.

nedir bu yetki atamasının açıklaması peki?

sol frame'de başlıklara tıklıyoruz. sağ tarafta "başlığın kanalları" diye bir yer var. işte orada eğer açılan başlığa kanal atanmamışsa atayabiliyoruz, yanlış kanal atanmışsa düzeltebiliyoruz. bir nevî küçük moderatörüz.

yönetimin layık gördüğü göreve umuyorum ki faydalı işler yaparak katkı sağlayabilirim. sözlüğün daha da çöpe dönmemesi için kendi adıma elimden ne gelirse.

edit:
    ayrıca (bkz: kanalcı)
  • (bkz: vidanjör)
  • şahsıma bahşedilmiş yetki. eyy okuyucu sen kimsin ya! kanalcı olmayı da en iyi biz biliriz.

ulan ne diktatörlüğe meyilli bir kişiliğim varsa demek. havalandım şimdi.
  • nerdeyse bir yılı gelecek (10 nisan), ben daha yeni öğrendim böyle bir yetkim olduğunu. haber verseydiniz de kutlama falan yapardık lan. (bkz: herkese benden çay)
  • moderasyon tarihçesinde gözüme çarpan ayrıntıdır.

(bkz: #92438443)
  • alt limit 500 entry geçildiğinde verilen yetki. otomatik ibaresi de otomatik olarak veriliyor olmasından mütevellit. kısaca sallayın gitsin, önemli bir sorumluluk değil. aslında önemli olabilir. istediğimiz kanallar açılsa çok daha önemli olabilir.
    (bkz: kanal yetersizliği)
  • yazdığı başlığı okumayıp da "bilen yeşillendirsin xdxd" yazan yazarların yetkisi. gelip bi tas da çorba kaynatalım mı paşam?
  • birkaç gün önce tarafıma layık görülen yetki. şimdi yazarlar düşünsün! kanalınızı ayağınıza göre denk alın :)

tahminimce 500 entry girdikten sonra “yazar karması” ile beraber geliyor.
  • profildeki moderasyon tarihçesinde beliren dipnot. nasıl kullanılacağı konusunda hiç bir fikrim yok. umarım güzel bir şeydir.
hesabın var mı? giriş yap