• bu sabah denk geldiğim video.

çanakkale'de bir suç örgütü sabahın erken saatlerinde bir eğlence mekanının önüne arabayla geliyor. arabadan inen birisi elinde makineli tüfekle eğlence mekanını tarıyor. bu esnada arkadan iki vatandaş geçiyor, gayet sakin bir şekilde yürüyüp gidiyorlar.

bu esnada ateş açan kişinin silahı tutukluk yapıyor, araçtakiler inip yardım ediyor filan. olm harbiden eğlenceli ve fantastik bir ülkede yaşıyoruz.

ilgili video

edit: imla
    edit 2: taramalı - makineli tüfek - pompalı vs diye mesaj atanlar var. kardeşim 17 sene önce askerlik yaptım elime de o zaman g3 tutuşturdular. bir daha elime ne silah ne tüfek aldım. ne bileyim pompalının makineli gibi görünen versiyonlarını? ben sizin gibi silah uzmanı mıyım? azcık bunu düşünerek mesaj atın. herşeyi bilen biri olmayabilir bazen karşınızdaki.
    edit 3: dörtlüleri yakmaları hiç dikkatimi çekmemişti * harbiden komikmiş
  • araç içinde geçen muhtemel diyalog;

- bi öğrenemedin şu ... koduğumun silahını kullanmayı.
  • dükkanı tarayanlar, aynı zamanda dörtlülerini yakıp, arkada oluşacak trafik için de kibarlıklarını göstermişlerdir ve az sonra gideceğiz mesajını vermişlerdir.
  • olaydaki otomatik silah değil, otomatik silah görünümlü av tüfeğidir.

plakası çamurla sıvanmış beyaz passat ayrıntısı içerir.
  • ulan şöyle bi bok yiyecek olsam önce kameraya sıkardım ki o yarak ötesi tüfeğimle yaşadığım rezaleti millet izlemesin. dükkanın camına taş atsan daha caydırıcı görünürdü lan. götten bozma silahla adam korkutacak.
  • sizin gibi mafyanın aq ülkede mafya bile kalitesiz deyip yavaş yavaş yoluna devam eden insanlar var.
  • en azından arabanın dörtlülerini açmışlar bu hala medeniyet kırıntısı taşıdığımız gösterir, millet abartıyodhjxjdjfjjx
  • (bkz: köy yanar kahpe taranır)

elbette bu atasözünde ifade edilen “taranmak” eylemi o rahatlığa işaret etmektedir :)
  • ört şu kapıyı içerisi buz gibi oldu diyen bir tip içeren olay.
  • 12lik ya da 36lık şarjörlü av tüfeği bu attıkları. sık sık tutukluluk yapar bunlar, boş fişeği atarken sıkıştırır genellikle vs. şu günlerde o kadar alıştık ki böyle görüntülere 3. sınıf çar çakal mafya takımı görünce bir acıma, bir küçümseme beliriyor istemdışı.
hesabın var mı? giriş yap