• o öyle olmaz. otomobil alanı bir de güzel sikeceksin bak bakalım bir daha alıyor mu

edit: ilk entry silinmiş, başlık başıma kalmış.
  • yakında resmi gastede araba alanı sikiyoruz diye bir ibare görürsem hiç şaşırmam.
  • ev fiyatına araba mı alınır diyorduk. görünen o ki artık ev fiyatına da alamayacağız.
  • ne olacak itiraz mı edecek millet isyan mı edecek? saplasın %200'ü işte 80'le niye uğraşıyor. milleti zaten yatır bafile ses etmiyor kimse. ben daha fazla koyardım yine az bile yapıyorlar.
  • gelecekteki muhabbet, “adama bak ya, sıfır clio almış; demek ki iyi kazanıyor.” şeklinde olabilir.
  • bize müstehak olan durumdur. isterse akp gitsin, chp gelsin. chp gitsin, abc gelsin.

vergisinin nereye gittiğini sorgulamayan, devleti bir kamu organizasyonu değil başka bir şey olarak gören toplum asla ilerleyemez.

bizi kıskanıyorlar dedikleriniz bu dediğime taaa magna carta'da (m.s. 1215) başladılar.
  • tüpçünün 750 milyon dolarını böyle böyle ödeyeceğiz galiba.
  • defalarca söyledim bu ülke galiba bir laboratuvar ve biz de denekleriz, deney konusu da şu; ne kadar aşağılarsak, ne kadar değerleriyle oynarsak, ne kadar hakaret edip it muamelesi yaparsak sokağa dökülürler deneyi bu,

hırsızlar, yolsuzlar da deneyin başındakiler, bir ortaokul mezunu iett biletçisine vermişler ülkeyi bizimle dalga geçiriyorlar,

s*kerler sizin yönettiğiniz ekonomiyi, yeter.
  • muhalefet, önümüzdeki seçim vaatlerinde bu saçmalığın düzeltilmesi yönünde muhakkak somut adım atmalı. muhakkak!
    artık canına yetti insanların;
    ülkeye 150 bine giren aracın satış fiyatı 400 bin ...
    hakikaten bu nedir ya?
    150 bin liralık arabadan %18 vergi alırsın, bayi de 3-5 bin kar alır olur biter.
    avrupa'da 2.000€ olan ikinci el aracın burada 200.000 lira oluşu insanlara hakaretten başka bir şey değil.
    insanlar sadece 1 aylık maaşına bile araç alabiliyor!
  • arabalanın amk almıyorum lan
hesabın var mı? giriş yap