• ovacık belediyesinin kendi ürünlerinin satışını yaptığı internet sitesi. site henüz tam olmamış gibi. sürekli olup olmadık yerlerde hata veriyor. ama belediyenin böyle bir çalışmasını desteklemem gerektiğini düşündüğüm için bal siparişi verdim. geldiğinde ürün kalitesi için editlerim.
    edit: beklediğim ürün geldi. tadı ve kıvamı oldukça iyi. petek bal olduğu için kargoda ezilecek diye düşünüyordum ama paketlemesini de iyi yapmışlar. herhangi bir sorun olmamış.
    link
  • ovacık belediyesi gene yıllık bütçe dökümünü belediye binasına asmış.

halka hizmette türkiye rezil durumda, hizmet edeni desteklemek adına ovacık doğaldan nohut aldım ben de.
  • fasulye ve balini aldim, her ikisi de onnumaraydi. simdi balini tekrar siparis edecegim. zamaninda yasadigim cografyadan yillar sonra urun almak enteresan geldi.
    ptt kargosunda da hicbir sorun yasamadim. urunler sapasaglam elime ulasmisti. kooperatifleri her turlu desteklerim, destekleyiniz.
  • az önce sol yomruğumu kaldırarak bal sipariş etmeye çalıştım fakat ürün temin edilemiyor uyarısıyla krşılaştım.
  • ovacık, ülke şartlarında olağan üstü bir olay gerçekleştiriyor, üretiyor. ancak kargo olayına bir çözüm getirmeleri gerekiyor. ptt kargo inanılmaz yavaş, şubelerde pos yok, kapıda ödemede pos yok , çalışanlar mutsuz ve suratsız. ekonomik olduğu için ve devlet eliyle yapılmak istendiği için böyle ancak çözüm bulunmalı.

bunların dışında altı kilo nohut sipariş ettiğim site.
  • bugün itibarıyla istanbul göztepe'deki satış ofisi "komünist başkan" fatih maçoğlu'nun katılımıyla açılmıştır.
  • siparişim yaklaşık iki haftada elime ulaştı nohut, dut pekmezi ve bal sipariş etmiştim izlenimlerim şu şekilde;

nohut: harika (herkes alıp denesin mutlaka farkı göreceksiniz)

dut pekmezi: çok iyi (kaşık kaşık yedik)

bal: beğenemedik ( piyasadaki şekerli ballara alıştığımızdan mıdır nedir tadı değişik geldi biraz)

ekleme: verdiğiniz siparişlerle çocukt da okutmuş oluyorsunuz o da ayrı bir harika.
  • fasülye nohut bal kategorisinde lezzetli ürünleri tüketicelere ulaştıran ve yetiştiren kollektif tarım platformu. fasülye harika
  • doğası gereği naturel ürünlerde parmakla gösterilecek sayılı şehirlerden biri olan dersim. bal, fasulye, nohut vb ürünler sizin bildikleriniz, bilmedikleriniz ve denemenizi şiddetle tavsiye ettğim diğer ürünler : ışkın, kenger, gulik, mantar gibi bitkileri ile de oldukça meşhur cennetim. hele ki alabalık bambaşka ve can başkan sayın maçoğlu ile ürünlerimiz artık daha çok talep görmekte.
  • bugün sipariş ettiğimiz 3 adet kaya tuzu ve bir adet nohut elimize ulaştı, lezzetini deneyimledikten sonra burayı editleyeceğim.
hesabın var mı? giriş yap