• oynayamadığım daha doğrusu vakit ayırmadığım oyun banlanan hesabımı özledim sözlük güzel arkadaşlarım vardı daha iyisi dallas fuel oyuncusu unkoe ile karşı karşıya gelmiş ve beni bir güzel paketleyip elime vermişti.şimdi master’dan çıkamıyorum.mid master’da takıldım kaldım.
  • blizzard'ın en son oyunu.takım odaklı first person shooter oyunu.(team fortress 2 benzeri ama daha iyisi)

son zamanlarda oynadığım(son 5 yıl)en kaliteli multiplayer shooter.takım bazlı ilerler takımdan bir kişinin maçı satmasıyla bütün maç gidebilir.oynaması kolay,ustalaşması bi'hayli zordur.yakın zamanda 29.herosu ashe gelmiştir.bu hero da western temasına sahip tüfek ve dinamit kullanan basit gözüken zor bi'herodur.
  • oynadıkça nasıl bu kadar güzel olduğuna durup durup şaşırdığım oyun. lakin, oyuna alışma sürecim çok sancılı olmuştu. aldıktan sonra bir oynayıp bir bırakmıştım.
  • bu oyun beni benden alıyor, ps4'de oynuyorum. grup kuranlar, mikrofon ile konuşarak party kuralım diyenler, yeşillendirsinler lütfen.
  • an itibariyle sitesinde %50 indirimle 105 tl olan oyun. (dolar 5.26)
  • oyun çıktıktan sonra eklenen içerikler çok yetersiz. her sene aynı eventler. bari giriş ekranını değiştirin tembel herifler.
  • bu oyunun konsol sürümünden uçan suriyeliyi kaldırsalar keşke. klavye-mause setiyle çok rahat kill alıyorlar bununla. kaç kişiyi şikayet ettim hatırlamıyorum. hayır tekrarlarda çok bariz anlaşılıyor mause kullandığı. blizzard el atsa keşke bu işe.
    tanım: özellikle junkratla oynarken çok keyif aldığım blizzard oyunu. bir de roadhog var tabi.
  • dün aldığım 6 redbull eşliğinde uzun vakit sonraları oynadığım ve orgazm olduğum oyun.

bir genji geldi önce karşıma ortalığın anasını sikti.sonra birlikte oynadık abi nano chargelayıp buna verdim önce karşı reinhardt sleep yiyerek ,mcgree,,ashe,mercy,zenyatta ile zarya ulti ile yedi genji ise kalanları topladı.uzun süre sonra bu kadar zevk almadım hele devamında (eichenwalde) tuttuğumuz son push inanılmazdı adamlar her şeyi yaptı baya ulti tutup attılar aynı anda.. bakıyorum mcgree high noon atıyor ashe bob salıyor reinhard charge attıp pinliyoe dedim olum kime sleep atacağım bir durum bir salın amık ya....neyse nihayetinde 20k heal ile yaptığım oyunu zar zor kazandık.

bu arada nadirde olsa goat görmek sinir bozucu olsa bile yinede güzel gidiyor meta.mid master değilm hala sıkıntım o zira 3 kazanıp 4-5 kaybettiğim zamanlar çok oluyor.bir iki iyi duo bulursam üstesinden geleceğim diamond low master çok kanser zira.
  • 3 hafta once satin aldigim oyun.surekli herkesin dps instalocklamasindan sikildim.sezon bitmeden gold olmam lazim suan 1786 srim.moiraninda menzilini nerflesinler biraz pharahla havada ucarken bile damage atiyor amk herosu.
  • ya ben beceriksizim ya da gerçekten maymunlarla eşleşiyorum. 300 rating falan kaybettim sanırım 2 günde. losing streak böyle streak görmemiştir. adamlara diyorum ki 2 2 2 yapalım, sıkıntı çıkmasın. hatta siz seçin, ben ne kalırsa alırım. bir attack takımı kuruyorlar, bastion, ashe, hanzo, genji, reaper. ben ne seçeyim şimdi tank mı seçeyim, support mu seçeyim. götümü mü vereyim daha ne yapayım?

yenilgi üstüne yenilgi. bu sistemi smurf hesap alarak çözenler var ama neden yani? smurf alayım, mm geçmişim olmadığı için beni gold'a ya da early plat'e koysun, ne fark edecek? yine aynı orospu çocukları iki adam öldürmek için takımı sikertecekler.

solo oynanmayacak bir oyun. 6 birbirini tanıyan adam olmadığı sürece oynanmaz bu community'sini siktiğimin oyunu. gerçekten yıldım ya. alın götünüze sokun hanzo'nuzu genji'nizi, widow'unuzu.
hesabın var mı? giriş yap