aynı isimde "öyle bir geçer zaman ki" başlığı da var
  • fragmandan anlaşılan ev artık kaba inşaat halinde değil,çeki düzen verilmiş,manzarada güzel! ali ve caroline ve de yenge kıskansınlar şimdi...
    edit: o eve taşındıklarından beri en büyük derdim kaba inşaat halinde oluşuydu!bitse mükemmel bir ev olacak,diğerleri kıskanacak diye hayal kurmuşluğum var

sanırım yaptıran mete'dir. hala daha miras kalmadığı konusunda ısrarlıyım!
  • yeni sezon fragmanından anladığımız kadarıyla kızlar o zamanlarda da daha dün görüşmüş olmalarına rağmen her sabah birbirlerini öpüyorlarmış. kızların toplu halde tuvalete gitmelerine de sezon içinde değinmelerini bekliyorum. böylece memlekette hiçbir şeyin asla değişmeyeceğine olan inancım pekişecek. teşekkürler.
  • yeni sezon fragmanını izledik az önce oğlumla. osmancığım aşık oluyor anladığımız kadarıyla. oğlumun yorumu şu:

- hah! bi osman kaldıydı!

yani bence de , kara lanet gibi bişey sanırım aşk sülalede.
  • --- gelecek sezon spoiler ---

balıkçı'nın eski karısı sevgili yapıyor.

--- gelecek sezon spoiler ---
  • yeni sezonda ahmet'in izleyenleri büyük sürprizlerle şaşırtacağı dizidir.

http://www.upload.gen.tr/…3p/tolga_g__le__.jpg.html
  • fragmanında osman okula başladığına ve bu dizi de ufaktan dönem dizisi olduğuna göre tahminimce en hareketli dönemlerden biri olan 1971 yılında geçecek.

hatırlayalım 71'de neler olmuş:
    (bkz: #9033196)
  • fragmanlarından görülüyor ki cemile yaşlanacağına yıllanmış şarap gibi güzelleşmiş, vay arkadaş.
  • fragmanlardan anlasildigi kadariyla murat dark side'a gecmis.
  • pek çok farklı platformda dile getirdiğim gibi ben bu diziyi aman agucuk osman'ın sevimliliği, ağlaması gülmesi için izlemiyorum, osman'ın okullu fragmanı da beni hiç cezbetmemişti, zira sevgisiz bir insanım, ayrıca 7 yaşındaki veledin aşk hayatını merak edicek kadar ezik değilim asdasd. fakatttt işte bu! işte diziyi izlememin yegane sebebi:

http://www.youtube.com/watch?v=gmluas27kzc

ahhh nihayet o köse şakirt suratlı kocasına postaları bir birrrr koyuyor canım aylinim. şu an o kadar mutluyum ki bihter kahvaltı masasında ayağa kalkıp "eheh mal mısın sen de" diye adnan'ı tokatlasa anca bu kadar zevkten 4 köşe olabilirdim!

galaktik gerizekalı murat, aylin'e yaranıyım diye saçlarını onunkiyle aynı model yapmak için uzatmışsın belli ki ve anti-libidinalliğine tüy dikmişsin. o kız 1000 sene erkeksiz kalsa sana değil çalı çırpıya sürter asdfghfghjk. yeni sezonda geber.
  • osmanın okula gittiği fragmandaki kızı zor bulmuşlar sanırım. kızın gülümsemesi resmen 60 yaşındaki büyükanneler gibi.
hesabın var mı? giriş yap