• bu filmi çok beğendim. şahane londra manzaraları, sevimli bir aile ve onlar kadar sevimli bir ayicik. nicole kidman her zamanki gibi şahane. sıcak ve sevimli bir komedi.
  • paddington 2 olarak devam filmi çekilen film. imdb puanı 7.2
  • ben whishaw'un seslendirdiği, aynı isimli film serisinin baş kahramanı.
  • koca bir çöp. umarım bu filmin çekiminde katkısı bulunan herkes ölene kadar çocuk kalır diyerek bedduamı yapıyorum ve çekiliyorum
  • şu dönemde biraz da olsa gülümsememe sebep olan tatlı çocuk filmi. uyumadan önce iyi gider gibi.
  • arasıra kullandığım londradaki tren istasyonu.
  • kurgusal olarak son derece başarılı bulduğum, boş zamanınızda izlenebilecek eğlenceli bir film.
  • son derece tatli bir londra filmi.
  • bugün ingilterede queen elizabeth gr1 koşuyu kazanmış ingiliz atı.
  • ingilterenin gloucestershire ve galler tarafında işiniz varsa sık sık gelip geçeceğiniz ulaşım merkezidir.

çok kalabalık ve canlı bir yer, içerisinde fast food ve kahve alabileceğiniz dükkanlar bulunur, ayrıca oturup yemek yenilen restoranlar ve birkaç dükkan bulunduran the lawn diye minik bir avm de vardır.

esasen tren istasyonu olarak inşa edilmiştir ama zamanla metro, otobüs ve taksi duraklarını da içeren dev bir ulaşım merkezi haline gelmiştir.

buradan ingiltere nin batı ve kuzey batı kesimlerine gidip gelebilirsiniz ayrıca heathrow havalimanına giden tren de buradan kalkar.

geceleri biraz ıssız olur; işyerleri, bekleme salonu ve tuvaletler kapanır, evsizler ve tekinsiz tipler gezinmeye başlar korkutucudur, zorunlu olmadıkça tavsiye edilmez.

tam kapalı bir yapı olmadığı için kışın her yerden rüzgar eser.

ingiltere de demiryolu işçileri zırt pırt greve çıktığı için takip etmezseniz burada elinizde biletle kalabilirsiniz, hafta içi nadir grev olur ama hafta sonu seyahat edecekseniz great western railway sitesini ve mobil uygulamasını çok dikkatli kontrol edin.
hesabın var mı? giriş yap