• umarım doğrudur. çünkü fernando ve donklu orta saha sertlik, zekâ ve fizik acisindan yeterli olmasına rağmen hız açısından bazı rakiplere karşı yetersiz kalmakta. imparatorun eline ndiaye li kombinasyonlar yapabileceği imkan verilmesi belhandaya olan bağlılığını azaltarak ligin kaderini doğrudan etkileyecektir.
  • galatasaray’ın transferinde çok doğru bir politika izlediği para manyağı futbolcu.

ingiltere’de yanılmıyorsam 8 ağustos’ta transfer dönemi kapanıyor. galatasaray bu tarihi bekliyor. o zamana kadar istediği astronomik rakamları verecek bir kulüp çıkmazsa, ss buraya gelecek. ama keşke bu kadar para manyağı olmasa. gelirse eğer eski sevgiyi bulamayacak çünkü...

editoryum: doctor ross geller uyardı. 10 ağutos’ta bitiyormuş premier lig transfer dönemi...
  • adam mı kalmadı memlekette yahu. rahim lawal'a salça olsak daha iyi amk!.
  • adamın götünü bu kadara kaldırırsanız kendini messi zanneder 3,5m euro da ister 5,5m euro da.
  • aynı günlerde mesut'a yapılan ırkçılığa sövülürken kendisi hakkında ırkçı hakaretler edilen atletik futbolcu.

bu mallık nereden bulaştı bize bilmiyorum. kardeş, adam seninle pazarlık yapıyor. eder diyorsan alırsın, etmez diyorsan almazsın, o da istiyorsa talep ettiği parayı azaltır. bu kadar basit. aynısını fikret orman da talisca için yaptı 3-4 hafta önce. adam beşiktaş'ta kalmak istemeyince hemen hakaretler, laf sokmalar falan. hevesli olmayan gelmesin / kalmasın işte, illa gelecek diye bir kanun mu var? ne bu nefret? biraz sakinleşin be kardeşim! dünya sizin etrafınızda dönmüyor.
  • deli dana gibi koşup pres ayağına bol bol faul yaparak futbol oynadığını sanan futbolcumsu.
    skor katkısı, pas becerisi ve oyun görüşü düşük.
    sırf sahada pres yapacak diye 3.5 milyon euro + bonuslar gibi bir sözleşmeyle gelirse ağır söverim.
    lan gören de sanacak yıllarca büyük liglerde, şampiyonlar liginde vs oynadı.
    kariyerinin zirvesi galatasaray zaten.
    piyasa 500 bin euroya ciğer patlatacak afrikalı kaynıyor. yazık günah söylenen paralara.
  • para manyağı futbolcu. diğerleri hayır için oynuyor. adam istediği bedel var beğenirsen verirsin beğenmiyorsan dünya üzerinde kaç milyar profesyonel futbolcu var gider alternatif bakarsın. burada adama kin kusmak neden?
  • fiyat performans göz önünde tutulunca ve ffp söz konusu iken bu kadar açgözlülük yapmasına musamaha gösterilmemelidir.
  • galatasaray'ın maksimum 2 milyon euro ücretini karşılamasını düşündüğüm topçu. sözde seve seve oynamak isteyen bir topçuya galatasaray'ın bu mevcut şartlar altında daha fazla para vermemesi gerektiğini düşünüyorum. ha daha iyi bir teklif varsa başka kulüplerden buyursun gitsin
  • fernando ndiaye ve emre akbabali üçlünün en önemli dişlisi olacaktır. emre akbaba nin yerinde olsam gelişine en çok ben sevinirdim. ndiayenin yaratacağı dinamizm ve sertlik eğer oynarsa tabi en çok emre akbabaya yarayacaktir.
hesabın var mı? giriş yap