• yılların futbol takipçisiyim, ilk defa bir takıma sezon başında transfer olup, sezonun ortasında "emekliliğe hazırım" diyen bir futbolcu görüyorum.

ilginç futbolcu.

fb'ye geçmiş olsun.
  • 2 üstteki arkadaşın yorumu güldürmüştür ve bir o kadar da doğrudur;

"sözleşmenin detaylarını zaten gsli arkadaşlar birazdan açıklar. hayırlı olsun."

:)))
  • öyle bir açıklama yapmış ki, hak ettiği şekilde kadro dışı bıraksan adamın işine gelir, oynatsan zaten oynamaya niyeti yok. hiç sanmıyorum ama umarım 30+ oyuncu transfer etmemek konusunda ders olur.
  • adam hayvan. çok net.

malum golünden sonra topla konuşmuşlar,
    - "songül karlı sütyensiz arıyordum, hangi köşeye geldim aq" demiş.
  • allahim insallah soyledigi sozleri gazetecilik amaciyla kirpip oyle vermislerdir. yoksa cok gecmis olsun fenerbahceli kardeslerimize.
  • hayvan gibi kaliteli video ile transferi açıklanmış futbolcu.

ulan hiç güleceğim yoktu dsjdsjdsj
    not: fb
  • her transfer başlığına bok atmak için giren ezik pisilere, örneğin derbide fb'nin yaş ortalamasının gs'nin altında olduğunu hatırlatayım, 29-30 arası.
    şimdi aritmetik ortalama nasıl alınır, onun da açıklaması yapılabilir ama bu işsizler en azından 8 yıllık ilköğretimi tamamlamışlardır diye düşünüyorum.
  • şimdi hücum hattımız tabut taşıyan siyahi abiler gibi oldu, keşke gol şarkısı da o seçilseydi.
  • 8 şubat 2020 fenerbahçe alanyaspor maçında penaltıyı atmadan, önceki penaltılardaki attığı ve atamadığı penaltıları gösterdi yayıncı kuruluş. yanlış görmediysem 1/6 ya da 1/7 gibi bir başarı oranı vardı. yine kaçırdı.

derken, penaltı tekrarlandı ve bu sefer attı. adamın golcülüğü penaltısızmış resmen, saf golcü*.

düzeltme: penaltılarda 2/7 atmış bu maç öncesinde. serbest atış için bile rezil bir oran, shaq'ın isabet oranının (%52) yarısı nerdeyse :)

ekleme: 2.penaltıyı kaçırdı. erol bulut, anastasios bakasetas atsın diye işaret etti. bakasetas, yanına gelip benim atmamı istediler dedi ama topu da vermedi. sonra gitti direğe vurdu. tam bir kalın kafalı golcü egosu.
hesabın var mı? giriş yap