• adamın profiline, konuşmalarına bir de antep plakalı jipe bakılınca "kaçakçılık yaparak, illegal işlerle uğraşarak" para kazanan bir hıyar olduğu açıkça belli olmaktadır.

böyle kolay yoldan para kazanan davarlar, üç beş sene böyle yaşayıp sonrasında illa ki bir yerde patlayıp, sefil ve yalnız bir şekilde, hayatını bir devlet hastanesi köşesinde sonlandırmaktadır.
  • black label ile yıkanan fakir videosudur, blue olsa ciddiye alınabilirdi.
  • yanlış duymadıysam babanın avradını sikeyim dedi lan adam bilmece gibi.
  • nasil bi fakirlik,
    nasil bi ezmislerse bu adami; adam johnnie walker'i para yemek sanmis,
    bende sandim yillanmis macallan, talisker, oban filan var videoda,
    bu adamin milyar dolari olsa ne yazar arkadas, adamin ruhu ezik, ruhu fakir.
  • +18 ibaresini görünce finalde şişeyi malum bölgesine sokacak diye beklediğim video.
  • viskinin yüzünü gözünü pipisini yakmaması, viskinin videodan önce açık olarak gelmesi, viski yerine çay kullanıldığına.

kapalı telefonu alırken konuşuyormuş gibi yapması, özellikle suyun içine girmesi, telefonu uzağa değil de uzanıp alabileceği bir yere atması ise telefonun zaten bozuk ya da replika olduğuna ya da su geçirmeyen bir model olduğuna işaret ediyor.
  • redlabel zaten içilecek türden bi bok olmadığından doğru olanı yapan kişi gibi görünmektedir
    izleyici konuya ortadan dahil edilmiştir, evveliyatı merak uyandırır
    nerde doğacağını seçememenin üzüntüsünü de yaşatan vidyodur aynı zamanda
  • seksenlerde biten viski şişesine çay koyarlardı. yokluktan millet yüzlerce yıl sakladı o şişeleri sırf şekil olsun diye. aklıma o geldi. yoksa açıp bakmaya üşendim.
  • deniz kenarında çadırda kalıyon hay pzvnk!
  • görgüsüz kıronun tekidir.

bazen zengin olma hayalleri kuruyorum. üzerimde takım elbise, centilmenlik akıyor paçalarımdan. golf oynuyorum, ata biniyorum. şarap ve viski içiyorum. klasik müzik dinliyorum. pahalı tablolar alıyorum.

sonra bu görgüsüzleri görüyorum. gerçekten de bu para çok yanlış ellerde geziyor amk :(
hesabın var mı? giriş yap