şükela:  tümü | bugün
 • 4 dakikalık amerika ordusu reklamı..
  midem bulandı klibi izlerken..
 • chris cornell'ın sonu.

  tarz değiştirmek, zamana ayak uydurmak, yenilikçi olmak, cesur olmak, sınır tanımamak... cornell'ı yaşayan en büyük bir-iki rock ilahından biri olarak gören kimilerimiz için gayet anlaşılabilir şeyler bunlar ancak geçtim koskoca soundgarden tarihini, i am the highway gibi, seasons gibi, hepsi bir yana, say hello to heaven gibi devasa rock balladlarına imza atmış böylesine yetenekli bir adamın dudaklarından, bir kadına hitaben "that bitch ain't a part of me" ve benzeri ifadelerin dökülmesini -en azından ben- hazmedemiyorum.

  çok dertliyim be sözlük.
 • dinleyince kulaklarıma inanamadığım, daha doğrusu inanmak istemediğim chris cornell şarkısı. dünya'nın en iyi rock vokalistlerinden biri bunu yapmamalıydı, yazık olmuş.

  (bkz: abi ne yaptın sen ya)
 • klibini tv'de görüp hiç chris cornell'e yakıştıramadığım şarkı ancak işin içinde timbaland'ın da olduğunu görünce hakkında fikrimin tamamen değiştiği şarkı.

  tabii chris cornell ile timbaland'ın aynı şarkıda ne işi olduğunu da ayrıca sorgulamak istiyorum...
 • belli ki amerikan donanmasının adama ihtiyacı var yorumu yaptırtan yeni katy perry klibi.
 • chris cornell'in soundgarden günleri şöyleymiş, audioslave günleri böyleymiş geyiklerine takılmadan keyifle dinlediğim şarkılardan. yok çok bozmuş, önünü alamamış bıdı bıdı bıdı... beğenmiyorsan dinleme olsun bitsin. senin farkında olduğun şeyleri farkında değil sanki adam.

  klibine de ayrıca seviyorum. tam ucuz, pejmürde, amaçsız seksenler klibi. bazen ortak kaaatler ikna etmekten çok, itici oluyorlar. bu şarkıda görüldüğü gibi.

  hasılı eğlenceli, çıtırlık şarkı. part of me
 • bir katy perry hayranının zorla izlettirdiği ve hayatımın en iğrenç 4 dakikasını geçirmeme neden olan iğrenç klibe sahip şarkı. katy perry severleri rencide etmek istemem ama bu nasıl saçma bir klip yahu?
 • chris cornell'in mtv'de çokca dönen yeni şarkısı. kendisinden beklenmeyecek bir şarkı yapmış chris abimiz, öyle ki tv'de ilk gördüğümde "ya bu adam chris cornell'a ne kadar benziyor, kim acaba?!" demişliğim var. soundgarden ve audioslave günleri mazi olmuş anladığım kadarıyla. bu arada timbaland'in de feat. etmediği bir şarkı, düet yapmadığı bir şarkıcı kalmayacak herhalde yakında. her taşın altından bu adam çıkıyor yahu.
 • bu adam ne giyse yakışıyor.
  hiç hilafsız chris cornell üzerinde şık durmuş parça.

  nakarat kısmı gayet serin kalmışken timbaland bile potluk yapmamış.

  i said no, that bitch ain't a part of me
  no, that bitch ain't a part of me
  i said no