• atv'de gösterilen arjantin yapımı saçma tv dizisi.
  • güney amerika dizisi atv de yayınlanıyor.
    ki ben "homoti" yi ve "anne veya leyla" yı seyretmiş kişiyim.
    geçen gün "can havli" adlı şeyi seyrettim flash tv de. o derece yani.
    atv de seyreden beni anlar.
  • atv den sonra şimdi nicoledeon da
  • artık nickelodeon'da yayınlanmaktadır...
    yunanistan mega ve italya disney channel'da bomba etkisi yaratmıştır...
  • çocuklar için bir tür pembe dizi, yalan rüzgarı'nın cünyır versiyonu.
  • sevdiğim dizi. bir atlıkarınca tandansı yok ama gene de güzel. arjantin sempatimden midir ya da pembe dizilerden oyuncuların çoğunun yüzlerine aşina olduğumdan mıdır nedir pek seviyorum. bir de arjantin aksanının hastasıyım. şarkıları orijinal dilinde vermeleri de güzel. hatta izliyorum şimdi. e n'etçem pazar pazar başka?
  • cnbc-e'de yayınlanan jenerik müziği çok fena dilime takılan dizi. lanetler gelsin! http://www.youtube.com/watch?v=-dfp2ozu_ju
  • lan bugün durduk yere aklıma geldi haaa 8 9 yaşlarındaydım yanlış hatırlamıyorsam izliyordum hepp
  • 2007-2008 yıllarında yayınlanmış olan arjantin menşeli müzikal gençlik dizisi.

ara sıra aklıma gelirdi bu dizi de ismini hatırlayamazdım, aratıp duruyordum ugly duckling falan diye. gecenin bu saati aradım da buldum çok şükür :d ay ne izlerdim küçükken aman allah'ım. atv sabah kuşağı zamanları, 9-10 yaşındaydım herhalde, gider yayınlamayan bölümlerini de internetten bulmaya çalışırdım. ay neşelendim şimdi bulunca
  • çocukluğumun dizisi... antonella'nın herkese dayım diye tanıştırdığı adamla sevgili olması.. guido... çocukluk aşklarım resmen.

hele amigos del corazon'u ne zaman dinlesem ağlıyorum (tamam ben de abartıyorum biraz)
hesabın var mı? giriş yap