• bir evrim ağacı kullanıcısı aynı zamanda sitenin biyoloji genel editörü.
    genellikle canlıların taksonomisiyle ilgili sorulara cevap veriyor. evinizde gördüğünüz bocekten denizin 7 bin metre altında yaşayan balığına kadar her şeyi biliyor adam. evrim ağacı' nı evrim ağacı yapan değerli insanlardan biri. teşekkür ederiz kendisine.
  • kim bu yakışıklı? bana soyunu sopunu, boyunu kilosunu, biyografisini mesaj atarsanız sevinirim.
  • ekşi sözlük'ü takip eden bir bilim insanı.

türkiye'de işini iyi yapan, çalışkan gençlere ihtiyaç var. kendisi bu açığı kapatmada payı olanlardan.
  • sosyal medyadan takip edip tanıdığım kadarıyla çalışkan ve mütevazi bir arkadaştır. biyoloji, bilhassa taksonomi bilgisi çok iyidir. türkiyenin -hele ki şu günlerde- böyle insanlara daha çok ihtiyacı var.
  • sabah kahvaltısını dinozor yumurtasıyla yapıyormuşuz meğersem. sayesinde bunu da öğrendim. bilmiş eklemiş yakışıklı bir doktor. ateist youtube kanalında anlatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=rtgnb_w_8_m
  • evrimagaci şirketinin 2. patronu.
    tamam hocam en kral bilimci/evrimci sensin, bilim dünyamız sayende çağ atladı (bkz: #138417801), bi rahatla artık.
  • bay "bunun türü ne"
  • çok nazik çok bilgili bir bilim insanı.
    twitter`da sorulan sorulara sıkılmadan cevap vermesi takdir edilesi! çok yakında televizyonlarda sık sık göreceğimizi düşünüyorum.
  • doktor galiba. kendisini alakalı alakasız paylaşımlarda görünce ah tamam bu da herşeye muktedir bilgisinden sual olunmaz kişilerden dedim. kuş desen var, sokak hayvanı desen var, memeli var, balık var, kemirgen var, böcek var, bakteri var, bitki var.
    iyi bir inaturalist kullanıcısı olmalı.

bence televizyon programcısı olabilir.
  • sağ olsun, ben pedram beyefendiye sürekli envai çeşit böcek ve sürüngen fotoğrafı atıyorum ve hepsini de tanımlıyor. bir kere olsun yallah r/whatsthisbug'a kardeşim demedi.
hesabın var mı? giriş yap