şükela:  tümü | bugün
  • görünüş olarak çok tatlı bir köpek fakat, ileri derece de salak bir cins kanımca. şu ana kadar yaptığı en akıllıca hareket sahibi yokken onun terliklerini koklamak oldu..
  • dün kendisinin bir kediden dayak yediğine şahit oldum. ilk patiyi yedikten sonra neye uğradığını şaşırdı garibim. zor ayırdık valla. sevmesi çok zevkli, bir o kadar da sevilmeyi sever yalnız. bütün gün sevilsin, kucaktan kucağa gezsin isteyen, çocuk dostu bir köpecik. o kadar tatlı ki. :)
  • bugün sahiplendiğim köpek. 1.5 aylık daha ufacık lan.

uzandım şimdi sözlükte geziyorum, o da uzandı yanıma beni izliyor.
  • hollywood’ta ev aldıktan sonra geriye tek eksik kalırmış: pekinez
  • köpek zeka sıralamasında 138 köpek cinsi içinde 132. olan köpek, bencilmiş bir de.
    düşünülesi.
  • hiç de bile benim kızım çok zeki:)) kim yapmış o sıralamayı acaba laftan anlar yeri geldiği zaman bebeklerden bile usludur,insanlar gibi onlarında karakterleri ve huyları vardır;mesela bizim ki sevgi arzısı iken üst komşumuzun ki ısırır , hayatta sevdirmez kendisini zekası değil bembeyaz pamuk gibi varlığı bile benim için yeterli:)
  • çok cesur köpekler bunlar. başınıza durduk yere pitbull sarabililer.
  • en sahiplenilesi bulduğum köpek cinsi. oyuncu. dünya sevimlisi. pamuk gibi. sessiz, resmen melek gibi. kendini sevdiriyor. gel diyorsun geliyor git diyorsun gidiyor. laftan anlıyor. eğitimi kolay gezdirmesi kolay. al kucağına dünyayı gez. insana resmen yaşama sevinci veriyor.
    daha fazla anlatamicim ühühühü :( şöyle beyazından yeni doğmuşundan bi tane de benim olur mu bi gün be..
  • ilk köpeğimizin cinsi olduğunu bu gün öğrenmiş bulundum. internette dolaşırken denk geldim ve evet dedim demek ki buymuş, köpeğimizin adı nikki idi peder beye olan ilk kinim o köpeği satmasıyla başlamıştı.
  • canım kızım betty'nin de mensubu olduğu köpek ırkı.
    çin soyundan bir köpektir.
    minik pembe dilli ve koyun postu gibi beyaz ve kabarık muhteşem tüyleri ile göz alıcı görünmektedirler.
    kızıma has bir durum mu bilmem ama koku alma duyuları çok gelişmiştir.
    çok zeki olmakla beraber şımarmaya çok yatkınlar.

satırları yazarken devamlı olarak 'götünü yediğim, oy annesinin prensesi, minik kuzum benim ' gibi cümleler geçiyor içimden.
    sevgim kalbime sığmıyor.