• alman birasıdır. lidl market, kendisi için özel olarak ürettirmektedir. bir nevi le cola gibi düşünebilirsiniz. tadı efes pilsene benzemektedir. yaklaşık fiyatı 0.50 euro civarındadır.
  • hollanda'da az evvel ilk defa tattığım ortalama bira.
  • almanya'da gördüğüm, keza lidl'ın şubesi bulunan diğer avrupa ülkeleri için de geçerli olduğunu düşünüyorum, en ucuz biralardan biri. genelde tanesi 29 cent'e satılır ama tek tek alanı görmedim pek; altılı paket ya da 24'lü karton kutusuyla alınır. teneke kutu ve cam şişe alternatifleri vardır. tadı biraz acı ve kekremsidir ama kafası güzeldir. parası olmayanların gözbebeğidir.
    evet evet: sudan ucuzdur. bu herhangi bir edebi sanat değil hakikattir. su gerçekten daha pahalı bu biraya göre.
  • şu an yudumladığım bira. lidl birasıdır. fena değildir. soğuk soğuk güzel gider.
  • bir yudum alayım dedikten sonra limonata zannedip fondiplediğim %2.5 alkol içeren lidl’ın limonlu biramsı içeceği.
  • trnin ucuz birasının avrupa hali. sıfır para kalmışsa veya köpek öldüren şarabını içip sarhoş olmaktan keyif alınıyorsa içilebilir. onun haricinde çok da tavsiye değil
  • avrupa ulkelerinde satilan en ucuz biralardan biri. turkiye'de yok.
  • gerçekten kötü bira.
  • sudan ucuz olması normal. dark olanı için konuşursak, zaten su gibi bir şey.
  • amerika'da sadece lidl da bulabildigim, her biri 500ml lik 6'li cam siseden olusan paketi vergi dahil 18 dolardir.
hesabın var mı? giriş yap