• evet yanlış duymadınız peter adında bir adam saatte 20 bin defadan fazla ip atlamayı başarmış.

peter ben senin atladığın ipin tutamacını seveyim.

not: inat ettim premium almirim ula almiriiiim
  • ip atlama gibi bir aktivitem vardı ve hayatımdan sildim sayesinde
  • polat alemdar’ın üvey babasıdır.. hikayesine göre; annesini dövdüğünü görünce eline geçirdiği bıçak ile üvey babasını delik deşik etmiştir.
  • bir spotify reklamı. bence çok amerikan bir reklam. her dinlediğimde "los angeles'da mı yaşıyoruz amk?" tepkisi vermeme sebep olan reklamdır ayrıca. kardeşim şunu bize daha çok uyarlasaydınız ya. "mehmet adında bir adam sıçrama rekoru kırmış. ama çekirge bir sıçrar, iki sıçrar. üçüncü için premium olun" gibi gibi.

ulan tam reklam yazarı olacak adamım. spotify gör bu genç yetenekleri. *
  • günde iki üç kez sövdüğüm şahıs.
  • spotify'ın premium üyeliğinden çıktığımdan beri günde 500 kere karşıma çıkan en son rüyamda ip atlarken gördüğüm, söverek uzaklaştığım şahsiyet.

(bkz: allah belanı versin peter)
  • (bkz: peter parker)
    (bkz: peter griffin)
    (bkz: peter crouch)

vs.
  • zaman zaman evde kendi kendime tekrarladığım hebele hübele.
  • her ne kadar tanışmasak da her gün anasına avradına sövdüğüm adamdır.

spotify reklamları kadar manasız aptalca bir şey görmedim. çıkan reklam = premium satın al. premiumun faydası = reklam çıkmasın. çıkan reklam = premium satın al. böyle sikim saçma bir döngünün içinde günde 3 4 defa duymak zorunda kaldığım cümle.
  • bu aptal reklam yüzünden gittim az önce spotify satın aldım o kadar kafayı yiyorum ki peter adındaki bir adamdan. rüyalarıma girmeye başladı artık
hesabın var mı? giriş yap