• pınar altuğ hanfendiyi sevmem ancak siyasi bir liderle foto çektirmiş diye linç etmek hakarek etmek ülkemizde eğitim seviyesinin en net acı örneği
  • aynısının yavuz bingöl'e falan da yapılması gerekirdi, ha ama doğru burada da etik tek taraflı işliyor. kendi öz eleştirimizi yapmadan gerçek çıkışa asla ulaşamayacağız.

edit: demek istediğim tam da buydu, tükürük açıklamasından önce yavuz bingöl için sözlükteki yaklaşım çok farklıymış gibi altta entry sahibi kolayca sığır diyerek saldırıyor. ülke insanın ortak tek düşüncesi "herkes tü kaka, bi ben haklıyım" olabilir.
  • destek verdiğim kampanya
  • desteklediğim kampanyadır.
  • koloni halinde yaşayıp, patlak bir bağırsağın götüne kıl olanlara inat hemen instagrama girip beğendim kalpler yolladım.
  • foto altındaki yorumlara bakınca katılmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi. tiksindim resmen insanlardan. pislik gibiler.
  • mesela tam tersi olsaydı. acaba yazar ne yazardı acayip meraktayım.
  • acınacak durumdasınız sefil akçomarlar.
  • "yavuz bingöl'ün fotoğraflarını da beğenmek gerekirdi" duyarına acı acı güldüm.

15 yıldır ülkeyi tek başına yöneten, kendisinden olmayan herkesin yaşam biçimine müdahale eden, ülkeyi ohal ile yöneten, zamanında ortak olduğu cemaat ile ters düşünce yine kendisinden olmayan herkesi o cemaate üye diye suçlayan, baskıcı bir iktidara ve başındaki kişiye yalakalık yapmakla devlet yönetiminde hiçbir yetkisi, gücü olmayan kadın siyasetciyle fotoğraf çektirmek arasında dağlar kadar fark var.

bir defa pınar altuğ'un meral akşener üzerinden nasıl bir rant elde etme ihtimali var? hatta fotoğraf çektirdi diye oynadığı diziden, işinden kovulabilir. ama tersine bakalım; reis'e yalakalik yapan şarkıcı/oyuncu tayfa belediye konserleri, yandaş tv kanalları dizileri, kültür bakanlığı destekli filmler derken paranın ağzına sıçıyor, milyonlar kazanıyor.

arada everest kadar fark yani gerizekalı kardeşim.
  • resmin altının saçma sapan yorumlarla doldurulması ile aynı şiddette gereksiz olan etkinliktir.
    düşünün ki birileri de bir forumda toplanıp, tam tersi yorumlar yapmak için konuşuyor.
    bırakalım bu işleri...
    pınar altuğ kim? bu fotoğrafın ne önemi var? gündeme gelmesi ve gündemde tutulması nedendir?
hesabın var mı? giriş yap