• tarkan'in 2016 yilinda dunyaevine girecegi soylenen kiz arkadasi.
  • bunlar kim abi tanımıyorum?
  • gupse özay, pınar dilek... hala şansımız var..

şaka şaka... gönül kimi severse güzel odur(kıskançlıktan çatladı)
  • galiba görücü usulu bir evlilik olacak daha once hatun kisi ile ilgili hic haber olmadi
  • ntv, konu hakkındaki haberinde boyunu da yazmış 1.57 olarak. gereksiz bir magazin arayışı olmuş ntv için.

hem ne zamandır bas bas bağırıyoruz:

(bkz: kısa boylu kızlar/@karinca beli)
  • elif dağdeviren ve bilge öztürk'ten sonra, tarkan'ın büyük ağızlı kadınlardan hoşlandığını tescilleyen eşidir.
  • tarkanın müstakbel eşi.
    tarkanin evleneceği aklıma gelse bu kadar sade bir kızla evleneceği hiç aklıma gelmezdi. ben evlensem bizim sulale açısından daha büyük bir olay olurdu. adam sade bir hatunla sade bir şekilde evlendi. kereveti de bize kaldı.
  • gelin fotolarında çok güzel olan kadındır.

kendisiyle şöyle bir araya gelsem, dedikodunun dibine vursak, kahve içsek ve anlatsana bana "niçin tarkan" desem. tarkan evet, yakışıklı, prensip sahibi, düzgün insan. lakin bizim gördüğümüz bu. acaba pınar dilek için de öyle mi? gerçekten bu adam göründüğü gibi mi?

mutlu olsunlar.
  • tarkan'a hiç yakıştıramadığım eşi :( ne büyük acılar bunlar
  • bugün bir magazin programında (eşinin konseri öncesi) röportajına denk geldiğim taze gelin,taze selebriti.''canım çok yaklaşmayın yaa'' gibisinden bir cümle kurdu,sonrasında yaptığı açıklamalar ve mimikleriyle kendisinden beklemediğim kadar (niye beklemiyosam?) bilmiş ve şımarık bi tip imajı çizdi.düğün resimlerinde mütevazi bir hanım kıza benziyordu ondan beklemiyodum zaar.

güzel veya değil o tarkan'ın gözlerini ilgilendiren bişe,her sabah biz mi görücez sanki?ha bi de az çok ünlü olan kadınların genelinde bulunan ''en zayıf ben olmalıyım,en çok benim iskeletim görünmeli'' hastalığını taşımamasını takdir ettim.

cancağızımıza iyi bak,şımarma olur mu?öptüm.kib.bye
hesabın var mı? giriş yap