şükela:  tümü | bugün
  • izmir’e yeni yerleştim arkadaşımla hadi maça gidelim dedik, galatasarayla oynayacaklarmış ama bir sorun var maç biletimiz yok neyse sene olmuş 2019 netten alırız dedik maça daha 1 hafta vardı günlerdir maç biletini nereden alabiliriz diye araştırıyoruzama o da ne internetten satış yok !
    ksk store’ larını arıyoruz koskoca bornova’da şubeleri yok, falanca gün buraya (karşıyaka’ya) gelip almalısınız dediler ama hafta içi full çalışıyorum dedim o zaman merkezi arayın deyip numara verdiler ..
    neyse malum numarayı dokunmatik ekranım aşınacak kadar aramama rağmen telefonu açan olmadı acaba yanlış yerimi arıyorum dedim ama nafile herkes aynı numarayı veriyor.
    marihuana almak istesen daha kolay bulursun bu işi b kadar zora sokmaktaki sebep neydiki ?
    sonra tribünler neden boş ..
  • ulan maçtan çıkmışım, takımın son periyoda kadar yirmi dört sayı önde olduğu fiba avrupa kupası çeyrek final maçını nasıl verdiğine dair iki üç cümle analiz yazacağım, rast geldiğim başlığa bak.

rezalet falan olmayan bir adet izmir’e göçmüş zavallının serzenişidir.

öncelikle; maç biletleri internet üzerinden satılmak zorunda değildir. kağıt bilet uygulaması bu kültüre dair yok olmaya yüz tutmuş nostaljik uygulamalardan biridir, ve doğrudan mercisi kulübün kendisidir. herhangi bir aracıya komisyon ödenmek zorunda da kalınmaz bu metot ile. maç günü birkaç saat önce gişelerden ve ksk storelardan biletler temin edilebilir. sonralıkla; izmir’i bilmediği öyle belli ki bu primatın kalkmış koskoca bornova demiş. lol. evet, senin hayal dünyadaki o koskoca (!) bornova’da ksk store olmak zorunda değil. karşıyaka, sadece karşıyakalıları ilgilendirir. kulübümüzü aramışsın lütfedip bir de haftaiçi çalışıyorum nasıl bilet alayım diye ağlamışsın. dünya üzerinde bir sen çalışıyorsun emin ol. evine kargoyla gönderilmesini falan mı bekliyordun biletin nedir? son olarak tribünler neden boşmuş. karşıyaka sokakta oynasın, taraftarı kaldırımda destekler. hiçbir branşının hiçbir maçı, ülke fark etmeksizin boş tribüne oynanmaz. senin gibi primatlar gelmese de olur, ki gelememişsin de iyi olmuş.

her neyse. gece gece 150 kere öğretmen olduğunu belirtip yazım kurallarını dahi bilmeyen ve “tango yapıyorum izmir’de bekarım yalnız yaşıyorum” diye kıvırtarak instagram linkini bırakan bir keko için fazla bile bu söylediklerim.

ayrıca, defalarca çaylakken de lanetlenmişsin türkçe yoksunu, şuraya bir uğra;

(bkz: başlık açarken dikkat edilecek hususlar)
  • karşıyaka'yı nba franchiseı sananların, mevzuyu da rezalet sanmasıdır. rezalet puanım 0. maça gidilmemesi hayırlı olmuş, yoksa başlık bu sefer maç esnasında hotdog alamamak veya herkesin maçta ayağa kalkması üzerine olacaktı.

bir de vay efendim bornova'da bilet yokmuş. yahu bilmiyorsanız gelmeyin kardeşim izmir'e.

izmir bilinmediği gibi sözlük kullanımı da bilinmiyor. entry'de tanım nerede acaba. moderasyon umarım bu entry'i de tanım olmadığı için kaldırırsın.
  • hahaha vay emenike. bornova'da ksk store aramış. helal kardeşim. neyse bidahakine az ileride göztepe var oralarda sor, bulursun.