3490 entry daha
  • şiddeti azalan boykot.
    pınar sütün tadını seviyorum, bi ara ne güzel boykot sayesinde 2,5 liralara kadar düşmüştü litresi, şimdi ise 3,5 liralarda.
    ne güzel sayelerinde dost süt fiyatına pınar alıyodum sütlü tatlıları bile pınarla yapıyorduk, şimdi ise dost süte geri dönüş oldu, boykota dirençleri mi arttı, boykotta kopan halkalar mı var anlamadım.
  • bu bir boykot değil, ülkemi satanların sattıklarından bir vazgeçiştir.
  • yine yersiz bir örgütlenmenin amacına ulaşamamasını konu alan eylem.
    noldu batırdınız mı bari pınar'ı 2 kutu süt almayarak?

tanım: spor sonrası içtiğim proteinli sütün üreticisi firma.
    ben ne boykotu ile ne fanatikliği ile ilgiliyim.
    kendi çapımda yaşıyorum banane boykottan fanatiklikten amk zaten bunaldım sizin yersiz şikayetlerinizde.

edit:çok komik bi tepki vermişim lan son cümlemde.resmen psikolojik rahatsızlığım var diye bağırıyor cümle.
  • iki bebeli bi eve dahi tek bir gram ürününün giremediği bir markaya uygulanan boykottur.
  • aslında keşke sesimizi daha büyük kitlelere duyurabilsek, büyük bir kamuoyu oluşturabilsekte başka büyük bir firmanın karşıyaka basketbol takımına sponsor olmasını sağlayabilsek. asıl o zaman pınar’ın fişi çekilmiş olur. infial yaratır pazarda haberlere vs çıkarsa. boykotun çıkış noktasında en çok onlar aşağılandı. sanki pınar’a mecburlarmış gibi bir durum oluştu.tabi bu yorumlarımı karşıyaka basketbol takımının tarihini bilmeden yapıyorum. belki pınarla tarihsel bir birlikteliği vardır. kulüp ilk kurulduğunda belki adı pınar karşıyaka’dır vs. olabilir orasını bilmeden yazdım.
    ayrıca ben boykot etmem çalışanlarına yazık diyen biri var ki hakkında yorum dahi yapamayacağım. iyi madem kardeşim her seçimde aynı milletvekillerini aynı muhtarları aynı belediye başkanlarını seçelim de mi? sonuçta adamların bir düzeni var bozmamak lazım. te allam ya
  • daha önce defalarca arkadaş meclislerinde söyledim. burdan da yazalım. pinar gibi bir markayı boykot etmek mümkün değildir. yerine koyacak başka bir markanız yok. sıfırdan bir marka kurup fabrika pazarlama cart curt gibi işleri halleder iseniz, 20 yıl sonra pınarı boykot edersiniz. belki o zaman başarılı olabilirsiniz. yoksa davul zurna sinek saz...
  • la bi sektrin gidin..

bi bakın marketlere bakalım en pahalı ürünler hangisi..

adamlar proteinli sütü çatır çatır 5.45 yapmış..

pınarı boykot et.. iyi kimi alacan, sütaş vardı, işçileri greve gitti diye adamlar fabrika önüne kamyonla tezek döktürmüştü..

sonra?

ülker, torku.. dost süt..

gidin bunları alın lan..
  • nisan'dan beri hiçbir ürününü almayarak devam ettirdiğim boykot. logoyu gördüm mü suratımı ekşitiyorum.
  • beşiktaş'da vapurun ordaki simitçide, simit alana yanında kaşar bedava diye eşek kadar bi tabela vardı. oha nasıl olur diye bi baktım pınar marka ufak kaşarlar. ulan dedim simitin yanında bedava dağıtacak kadar düştünüz, boykot harbi işe yaramış demek..
    bozuk parayı ayarlarken de dayıya seslendim;
    'simit tazeyse 2 tane ver, kaşar kalsın.'
  • spor sonrası proteinli sütünü içtikleri bebelerin de , içtikleri şeyin de sikimde olmadığı markanın ürünlerine yapılan boykot. proteinine soktuklarım. bizim için artık bu konu kapandı , almıyoruz !
2041 entry daha
hesabın var mı? giriş yap