aynı isimde "pink freud (müzik grubu)" başlığı da var
  • mantıklı bir şekilde eleştirildiğinde kendinde cevap verecek gücü ve birikimi bulamayan, çareyi engellemekte bulan bir zavallı blogcumsu.
  • (bkz: butterface)
  • bayağı ve sığ olduğunu düşünüyorum
  • erkek bedenini metalaştırmasını destekliyorum.
    kadınlar üzerindeki baskıyı alsın biraz da erkeklere kaydırsın.
    ömründe hayatında bir kere boy aynasına bakmamış adamlar gelip ay bu kadının götü kocaman, aman bunun memesi yok diye yıllardır car car konuşuyor. biraz da kadınlar konuşsun.

ben yanık kombinlerini övmeye gelmiştim hakkında yazılanları okuyunca böyle bir entry girmek istedim.
  • gördüğüm bu kadar çirkin olup bu kadar seksi olabilen tek kadın. çok enteresan.
  • kendisi zaten bir şey iddia etmiyor.. bomboş şeyler paylaşıyor, bomboş da bir hayat yaşıyor. beni rahatsız eden şey, reklam aldığı şeylere, indirimi görünce hemen aldım 5 tane bilmemne demesi. senin hiç bir şeye para vermediğini dünya alem biliyor. insanı salak yerine koyma, bana bedavaya yolladılar, ben de bu bok olsa size reklamını yapmak durumundayım de geç. para vermiş gibi yapınca cidden insanın sinirine dokunuyor.

evet bir sürü para kazanmış, bunu bomboş şeylerle de olsa kendi başına yapmış diye kendisine saygı duyuyordum. ama insanın tek bi prensibi olmaz mi ya? ne bileyim niye yaşıyoruz bu hayatı? geleneksel kızlarımız yatak odası takımı, gelinlerin tatlı telaşı modunda yaşayınca hayatı yerin dibine sokuyoruz ama bunun ne farkı var tam olarak bilemiyorum. biz pandemi vs diye evlere tıkılmışken bu ve avanesi sürekli tatilde. e napalim biz de mi akın edelim oralara? halk sahile akın etti vatandaş denize giremiyor mu olsun? çünkü paramız var o kadar şükür, cebimizden ödeyip biz de tatile gidebiliriz. bu mu istediğiniz? ne bileyim salgın filan evdekal filan deniyordu ??

bilemiyorum altan, biraz sağduyulu olmalı insan bence..
  • beni instagramda engelleyen tek insan.

seneler evvel sarhoşken, duygusallık kastığı bir post'un altına ''abla sakın isyan etme allah seni tipinle sınıyor'' yazmıştım.
  • pandeminin başında kendisi evde kalırken kalmayanlara sayıp sövdükten sonra şu sıralar fink fink gezen, tatilde olan kadın. yaa işte herkes işine geldiği gibiymiş değil mi kendi ismini pelin sanan şenay ablacım.

aynı tutarlılık seviyesinden kendime de istiyorum*
  • bommboş konular hakkında bommboş muhabbetler yapan bir hesaptır. bu demek değil ki biz de ayni boşluktan payımızı almıyoruz, tabiki alıyoruz, biz de aynı bomboş muhabbetleri arkadaşlarımızla yapıyoruz. bütünsel bakış açısına hayatın her anlamında inanan biri olarak hayatımızın böyle bomboş bölümlerinin de oldugunu düşünüyorum. bu kisi de aynı toplum bütünün sadece bir parçası. peki sadece bu özelliği ile çoğu insandan daha iyi bir yaşam standardı elde etmesi adil mi? şu hayatta en özellikle günümüzde değer yargılarının alt üst olmasıyla dramatik bir şekilde artan adaletsizlik burada da mevcut. aynı şey aynı segmentteki tüm influencerlar için geçerli. ayrıca kendisinin de kabul ettiği boş yapma vs bunu itiraf edince, ben böyleyim diyince kimseyi dürüstlük puanıyla daha iyi yapmıyor. şundan vazgeçsin herkes artık. bu kulaklar ben yavşak insanım kizim bana güvenme diyenleri duydu.

ps: hayatım boyunca ister istemez birinin yüzüne bakınca kafamdan bana göre olan eksiklikleri tamamlarım. bu hatunun yüzüne baktığımda acilen alt çene implanti ve kaş şekli değişikliğine ihtiyaç duyduğunu düşünüyorum. bunu gömmek için değil, belli ki güzelliğe önem verip bunun için bazı islemler yaptırdığını gördüğümden, bu tarz bir tavsiyede açık olabileceğini düşündüğüm için söylüyorum.
  • alâkalı başlıklarda çıkana şok geçirdim. ekşi sözlük modları kendisinden pek hazzetmiyor galiba.

https://eksiup.com/p/69400522sdjy
hesabın var mı? giriş yap