• superfresh olanı çöptür ve reklamdakiyle alakası yoktur.

nasıl olsa içi görünmüyor diye tost başına iki dilim zeytin, zar gibi piliç sucuk ve bol pizza sosunu basıp itelemişler.
  • bugün metro markette dörtlü paketler halinde satılanına rastladığım, müthiş iştah açıcı bir görüntüye sahip yiyecek.
  • okul kantinlerinde bulunan bir tost çeşidi. güzel görünüyor ama içinde azcık da kaşar olsaymış belki tadı da güzel olabilirmiş. en fazla gideri var diye tarif edilebilir.
  • ben bunu, ilk defa ilköğretim 5. sınıfa giderken yemiştim. belki o zaman tadı kötüydü ancak benim için f/p olarak en güzeliydi. hergün öğle tenefüsünde yerdim. sonra bunu kaldırmışlardı kantinlerden. lise döneminde de denk gelememiştim. aradan yıllar sonra marmaris kleopatra plajının oradaki büfe'de görüp yemiştim. beni eskilere götürmüştü ki tadı da enfesti diyebilirim. geçenlerde televizyonda superfresh olanını gördüm, tabii marka isminden ötürü tadının enfes olacağını düşünüp denk gelir gelmez 3 paket aldım. fakat tamamen vasat bir durumla karşılaştım. öncelikle malzemeler bana yetersiz ve kalitesiz geldi. hamuru çok kuru kalıyor ne kadar tost makinesinde üstünü yağlayıp pişirsem bile, nasıl diyeyim.. lavaş gibi sanki. ben açıkcası bu ürünü beğenmedim, büyük beklenti ile alacak olanlarında hayal kırıklığına uğrayacağını söyleyebilirim. ben aldığım 3 paketten sadece birini bitirdim. bir paketin içinde iki adet çıkıyor. bir paketi yeme sebebim ikisini de pişirmiş olmamdan ötürü idi.

ürün puanı: 2/10
  • superfresh in bunu çıkaracağına kadar batıdan alabileceği bir çok donuk ürün vardı. resim ve gerçek arasındaki fark aliexpress ten gelen ürünler gibi. sonuç tost ekmeğine para verilmiş hissi uyandırıyor. cheddar lı yeni olanınada bir şans vereceğim.

edit : cheddar lı olan daha yenebilir, arada junk food ihtiyacınızı giderecek pratik hazırlanan besindir. bunun dışında lezzeti özletecek kadar olmayan basit donuk gıdadır.
  • benim bildiğim bir 15 yıldır piyasada olan ürün. tutmadı yeniden yedirilmeye çalışılıyor. enteresan bir zorlama.
  • sahiden ucuza bulursanız alın. ilk çıktığında 1 alana 1 bedava kampanyası vardı. sadece o zaman aldım. onun haricinde tipine reklamına bakıp alırsanız üzülürsünüz.
  • superfresh olanını yediğim tosttur. öncelikle şunu söyleyeyim içine ekledikleri domates suyunu saldığından hamuru bir miktar bozuyor bunun yanı sıra hamuru hiç lezzetli değil. kimyasal yediğinizi anlıyorsunuz. tavsiye etmem.
  • yahu reklamı öyle güzelki.. malzemeler öyle bol ve ahenkli ki..
  • bu aralar iyice sardigim, evde yapilani makbul olan tost ce$idi. tadi gayet lezzetlidir. hatta tarifini de birakiyorum a$agiya. afiyetler olsun efenim.

istediginiz boyda ve turde ekmek
    biber salcasi
    2-3 adet zeytin*
    peynir*
    kekik ve nane*
    tereyagi

istedigimiz boyda ekmegimizi alip ortadan ikiye kesiyoruz. bir tarafini tamamen salcayla kapliyoruz. salca tabakasinin kalinligi sizin tercihiniz. sonra salcamizi surdugumuz tarafa yine miktari tercihinize bagli olarak peynirimizi suruyoruz/yerle$tiriyoruz. zeytinlerimizi kafamiza gore kesip* ekmegimizin salcali tarafinin ustune yerlestiriyoruz. bo$ kalan tarafa salca/peynir surmek opsiyonel. gerek oldugunu du$unmuyorum. baharatlarimizi serpiyoruz. sonra ekmegimizi kapatip di$taki iki yuzeyini tereyagiyla kapliyoruz. sonra hazirladigimiz pizza tostumuzu tost makinemize yerle$tiriyoruz. 10-15dk isitiyoruz. afiyetle yiyoruz.

kendinize saygisizlik yapmayi birakin; hemen elinizdeki hazir pizza tostu yerine koyun ve evinizde kendi pizza tostunuzu yapip afiyetle yiyin.
hesabın var mı? giriş yap