şükela:  tümü | bugün
  • kendine has çok güzel bir prodüksiyona sahip, dinlemesi gayet keyifli taze çıkmış bir albümle kulakları şenlendiren rapper. magnolia, no. 9 ve location keyif verir.
  • 1996 atlanta doğumlu siyah rapper.

edit:asap mob'a bağlıymış kardeşim.
  • wokeuplikethis* isimli şarkısı çok sevdiğim rapper.

adlib'in bokunu çıkarsa da seviyorum kendisini.
  • gordugum yerde bicagi takacagim gerizekali.

ulan carti, ilk albumunu dinledigimde nasil umutlanmistim oysa. allah sana pi’erre bourne gibi bir lutuf vermis, ikinci albumunde skepta, travis scott elinden tutmus, hala pew pew, yo pierre.

intro’nun hatirina affedebilirim...
  • üçüncü albümü (bkz: die lit) çıkmış bulunmakta.albümde birçok sanatçı eşlik ediyor, diğer albümleri gibi yine başarılı olmuş, benim favori parçam long time.
  • yeni albümü bok gibi olmuş boktan rapçimsi. lil pump bile bundan 10 kat iyidir. albümü açıyorsun ve hah huh haaa? skkrrrtt yeah yeaah yeahh yeaah yeaah yeahh yeaah tamam adlib seviyoruzda bu ne amk allah aşkına bu ne ciddi anlamda söz yok bişey söylemiyor yani. nicki'nin verse'ü dinlenilebilir bi tek diğer düet yaptığı kişilerde bok gibi verseler bırakmış örneğin travisin verse'ü pure trash. hayatımda duyduğum en kötü travis verse'üdür sanırım. albüm ilgi görmedi zaten yakın zamanda piyasadan silinir.