• kadına yapılan tacizmiş.

bak gerizekalı beyin özürlü yazar kardeş. bir insanın gbt kaydına bakılır eğer kayıtlarda tutuklama aranma vs varsa gözaltına alınıp savcıya götürülür. eğer kadının istediği gibi serbest bırakırsan hakkında soruşturma açılır.

şimdi bu karı napıyor ? aranması olmasına rağmen ben gideceğim diyor ? peki şimdi üstün zekalı mal kardeşim polis bunu nasıl engelleyecek ? evet ?

hadi o kafanda taşıdığın, kullanmadığın için üstünü orümcek ağı kaplamış beynini bi çalıştır bakalım. napabilirsin buna ? çok basit bir sahne! bu kadına biber gazı sıkılcak hal yok. eee ? sakinleştirmek için bir şekilde zaptetmen lazım. elini okşayarak falan mı tuttu zannediyorsun amk. ne tacizinden bahsediyorsunuz lan ? daha napsın polis ?

vallahi ülke gündeminden çok şu sözlükteki malları okumak yoruyor beni.
  • ya arkadaş şurda hiç kimsemi tarafsız olamayacak ya? karşıdaki adam polis ise, bu polislerin bir kısmı yanlış işler yapıyorsa, hepsi mi aynı? böyle her yapılan hakareti, kötü hareketi sırf karşıdaki polis diye alkışlayacak mısınız?

bu kadının yaptığını size gelip birisi yapsa böyle alkış tutacak mısınız yine? böyle oturup "ben iyiyim ama diğer erkekler şerefsiz kadın haklı" diyecek misiniz?

bu adam sizin babanız, abiniz olsa hakettin adi polis diyecek misiniz?

hakikatten sözlüğün yaş ortalaması mı düşük, yoksa iq oranımı anlayamıyorum. sapla sapanı ayırın biraz ya. yanlış yapan insana yapılan yanlış, bunu doğru hale getirmez.
  • kadının hırsızlıktan aranması varmış. polisler adliyeye çıkacaksın dedikçe kadın kimliğimi verin ben gideceğim deyip duruyor.
  • istisnalara sebep olacak bir kadın.

kadına şiddete son diyorduk ya hani onu bir dakikalığına unutup sadece tek bir tokatla polis abimizin ablaya karşılık vermesine müsaade etsek mi acaba?

tokat kadar hakaret anlamına gelen başka bir hareket olduğunu sanmıyorum. terbiyesiz kadın.

edit: ablayı savunanlar çıktı ya la!
  • görev başındaki memura mukavemetten savcı hakkında dava açabilir ve de görüntüleri kanıt olarak kullanabilir. kaldı ki memurlar gayet sakin ve hakkında gbt kaydı olduğu halde direnç gösteren bir salağı zapt etmeye çalışıyorlar. bunun medeniyetle alakası yok kanun kanundur.

aynı olay amerika'da olsa memur o kadını hallaç pamuğu gibi yere fırlatır sonra çiğ köfte gibi yoğurur ardından yumuşamış biçimde nezarete tıkardı. sorulduğunda da outrageous bir bitch'i durdurdum haksız tahrik var amirim ahanda smack cam derdi.
  • neyse ki vatandaşın eline kafa atan polis olarak paylaşılmamış haber.
  • sözlükte erkeğim diye geçinenlerden daha erkek,çok delikanlı kadın helal olsun gibi içi boş laflarla savunulan kezban. ezbere konuşmadan önce durum değerlendirmesi yapıp, sapla samanı ayırt edebilmek lazım kanımca. herşeye genelleme yapmaya gerek yok.polisin de iyisi kötüsü var,vatandaşın da.
  • gbt kaydında aranıyor çıkan bir şahıs kaçarsa ne olur biliyor musunuz? sorgulamayı yapan memur göte gider en basit anlatımıyla. kaçabilir mi? çok zor.

he şimdi bu kadın bardan çıkmış görüntüden belli. suçunu da biliyor anlaşıldığı kadarıyla ve paniklediği için de yerinde duramıyor sürekli hareket halinde.

nasıl durduracaksın bu kadını? mecburen dokunacaksın. dur diyeceksin. engel olacaksın.

sakin davranan memuru tebrik ediyorum. şikayetçi olması durumunda iyi bir sonuç alır diye düşünüyorum.

ben o kadar sakin kalabilir miydim? bilemiyorum altan ...
  • bizim millette elmayla armutu karıştırma hastalığı var. bizim polis çoğu zaman haksızlık yapıyor. insan haklarına aykırı davranıyor. fakat bu olayda polis yerden göğe kadar haklı. çoğu arkadaşın söylediği gibi, başka ülkede olsa o kelepçeyi öyle bir takarlardıki kol ağrısından 2 hafta rapor alırdın.
hesabın var mı? giriş yap