• birazdan yetmez ama evet diyen faşistler gelecek.

ama bugün ona yarın size.

suç şüphesi varsa ara, bunun yöntemleri vardır. tecavüz tehdidi yapıp soymak da oluyor!
    bu mudur terörle mücadele?
  • eğer söylendiği gibi patlamayı övmüşse az bile yapılmıştır.
  • yalandır. kaynak güzelmiş, değişimli olarak götünü de kullanabilirsin kaynak olarak kardeş. her yazılana inanan mallar birazdan damlar.
  • kaynağı az inceledikten sonra gülüp geçeceğiniz kadındır. bu ülkede siyasal islam ve kürt hareketi dışında böyle yalan dolan haberlerle mağduriyet kasan yok zaten.

edit: olayın olmadığını ispatlamamız istenmiş. ulan sanki olayı ben iddia ettim. hukukta müddei iddiasını ispatla mükellef değil midir kardeşim. sözü geçen kadın gitsin ispat etsin. öyle polise askere sallamakla olmuyor.
  • vehaber ne amk
  • gerçek olmasına gerek mi var dediğim olaydır.
    ister yalan olsun ister gerçek, hayal edebilmiş oluyor olmamız bile yetmez mi kabullenmek için?
    aslında demek istediğim şu, imkansız birşey değil. polisin şuan bunu yapma yetkisi olmayabilir, bu birşey değiştirmez.
    yetki ile değil korku ile her dilediklerini yapıp, yaptırabilirler.
    özetle " yarın başımıza gelecek, hazırlıklı olunması gereken durumdur".
  • (bkz: manipülasyon) at yalanı ...
  • (bkz: kapak olsun tüm terör destekçilerine)

bugün ona yarın size diyenler,

eğer günün birinde masum insanları şerefsizce katledecek bir terör örgütünün propagandasını yaparsam, bırakın çıplak aramayı falan, direkt siksinler beni,

bu entry de burada kalsın da, o gün bana yapılanlara ağlarsam gözüme soksunlar.
  • o kadar insanın öldüğü bi olaydan sonra eğer sen çıkıp terör propagandası yapıyorsan o psikolojiyle ağzına da sıçarlar senin!
hesabın var mı? giriş yap