• 6 kasım 2020'de aktif olup 1. sezonu oyunculara sunulan diablo 2 modu.

yıllarını diablo oyunlarına harcamış veteran neslin ilgisini çektiği kadar oyunu merak edip oynamak isteyen old school rpg meraklısı gençlerin de ilgisini çekeceğe benziyor çünkü bu mod tıpkı diablo 3'teki sezon sistemi gibi bir sistem getirip çok oyunculu oynama imkanı sunuyor. bu şu demek: blizzard firmasının yıllar evvel kendi haline bıraktığı ve güncelleme getirmediği oyuna düzenli olarak güncelleme gelecek, karakter sınıfları arasındaki dengesizlikler giderilecek, oyunculara yeni build imkanı sunulacak ve her sezon baştan başlatarak oyun deneyimini taze tutacak ve bunu çoklu oyuncu deneyimi ile sunacak. yeme de yanında yat yani. 20 yıllık oyun için bunca değişim ve yenilik açıkçası oldukça heyecan verici özellikle diablo 2 sevenler için.

mod hakkında bilgi almak için: project diablo 2
  • diablo ii yi yıllarca single player olarak oynadım. item build, rune, skill build bunlar hakkında açıkçası internette gördüklerim neticesinde hiçbir bilgim olmadığını öğrendim. beraber öğreterek oynayacak kişiler varsa yeşillendirebilir.

uzun zaman aradan tekrar heyecanlandıran project'tir.
  • battle.net'deki botlardan o kadar sıkıldım ki, bir süre path of diablo oynadım. an itibariyle bunu deneyeceğim. bakalım:)
  • oynayan varsa yeşillendirebilir parti mule mf map runları için.
  • poisomancer candır. posion kas bro.
  • en az diablo 2 resurrected kadar iyi bir oyun.
  • e madem diablo iv alamıyoruz bari adam gibi diablo 2 oynayayım diye başladığım, özüne sadık kalan modlu diablo 2.
hesabın var mı? giriş yap