• geçen sene attığı inanılmaz goller ile nasıl bir golcü olduğunu gösterdi. bu sene kaldığı yerden devam ediyor. görevi gol atmak ve bunu fazlasıyla yapıyor. geçen seneki golleri bitiriciliği hakkında konuşmaya gerek bırakmıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=ts394qw1tf4
  • ceza sahası içine girdiğinde ele avuca sığmayan hiperaktif çocuklar gibi tutulması çok zor olan oyuncu. gol vuruşları çok iyi, bitiriciligi ve takipçilik en üst düzeyde. bir bakıyorsun orta gelmiş 5 metre geride bir saniye sonra bir daha bakıyorsun top kalede falcao seviniyor. bu adam nereden çıktı ne ara girdi o pozisyona ancak agır cekimde anlıyorsun. ekran basında izlerken biz kacırıyoruz , tutamıyoruz onu . defans ne yapsın.
  • kendisi ne yaparsa yapsın, kendisine ne kadar methiyeler düzülürse düzülsün, zlatan ibrahimovic gerçeğini değiştiremeyecek topçu. zlatan'ın yanında her zaman ezik kalacaktır. tıpkı diğerleri gibi.
  • atletico madrid'den sonra hangi büyük takıma giderse, dünyadaki tüm futbol dengelerini o takım lehine bozar.

ben ömrümde bu kadar kolay gol atabilen birini görmedim.

tüm forvetler için geçerli olan, kale direği yada kaleci gibi golü engelleyen faktörler, sanırım onun için geçerli değil.
  • hazard 40-50 milyon euro ise falcao 150 milyon eurodur
  • arkasında 10 tane canını dişine takan oyuncunun olmadığı futbolcu.

sahada 10 arkadaşı ile beraber canını dişine takan futbolcu.

yetenekli, son vuruş ustası, teknik golcü piyasada bulunur ama böylesine yılmadan direnen adam bulunmuyor.
  • fm'deki complete forward teriminin gercek hayatta vucut bulmus hali.
  • kendisi aguero'nun yerine alinmistir ve aguero'dan kesinlikle daha iyidir. daha yetenekli, daha faydali ve daha iyi bir golcu.
    kendisinden ozur dilemek istiyorum, atletico 40 milyon euroyu bayildiginda tasak gecmistim ama falcao hepimizle tasak geciyo 1 senedir, herif dalga gecer gibi gol atiyor amk! yaptigi terbiyesizliklerin haddi hesabi yok. buyuksun abi, benim icin reyiz lakabini hakeden yegane insandir su anda yeryuzunde, allah seni basimizdan eksik etmesin radamel reyiz!
  • cm 03/04'te river plate sevimde altyapıdan çıkarıp dünya sahnesine çıkardığım şahane forvet. şimdilerde gerçek hayatta o sahneyi sallıyor.

bugünki 3 golün gazına gelip abartılı konuşmak istemiyorum ama ederi konusunda messi, ronaldo ayarında bi topçu olduğunu düşünüyorum. adam zaten atl. madrid'e 40 milyon yuroya geldi. geldikten sonra üzerine bir hayli koyduğu da kesin. keyif veriyor, izlettiriyor.

son yıllarda la liga'da real madrid ve barcelona hegemonyasına boyun eğen atl. madrid'e kupalar kazandırıyor. takımını zirvede tutuyor. şu an için bu ikiliye en yakın takım formasını terlettiği takımdır. bunda da payı büyük.

ve kötü senaryo şu olur ki birkaç sene sonra real madrid, barcelona, psg, m.city, manu gibi takımlar bu adama yılışır. ulan zaten endüstriyel futbol diye diye bütün takımları kuruttunuz bari falcao gibi oyuncular başaltı takımlarda kalsın da fark daha fazla açılmasın.

bi de hacı uefa kupası kura çekimlerindeki saçın neydi öyle ya. bi daha öyle yapma por favor.
hesabın var mı? giriş yap