• kare kök sembolünün, bu kelimenin baş harfindenyani küçük r harfinden türetildiği söylenmektedir.
  • latincede kök.
  • bebekler ve hassas ciltler için dermokozmetik ürünler üreten bir marka.

kullandığım bir ürünle ilgili kendilerine ulaştığımda ciddi anlamda ilgilendiler, ve o vasıta ile markanın 2021 de yani çok yakın bir tarihte el değiştirdiğini, juveco adlı bir ilaç ve dermokozmetik firması tarafından yönetilmekte olduğunu öğrendim.

genel anlamda temiz veya kısmen temiz içerik ürünleri var, paraben, sls veya parfüm içermeyen çokça ürünleri mevcut.

bir de gözlemlediğim kadarıyla doğru dürüst iş yapmaya çalışan genç bir yöneticiye sahip. benim küçük bir soruma olabilecek en şeffaf şekilde yanıtlar verdi, gece geç saate kadar yazdı, sordu, memnun etmeye çabaladı. özellikle istanbul merkezli olup da böyle hassas, çakallık kurnazlık peşinde koşmayan, müşteriyi oyalayan yuvarlak cevaplarla işin içinden sıyrılmaya çalışmayan firmaların hala var olabildiğini görmek iyi geldi, ne yalan söyleyeyim. o sebeple boynumun borcu gibi hissederek gelip haklarında iki kelam etmek istedim.

yolları açık olsun dilerim.
  • mainnet'i 2021 q2' de canlıya alınacak layer1 defi platformdur. şuan icin exrd olarak ethertnet token'ı bitfinex veya uniswap üzerinden alınabilmektedir. q2' de xrd olarak kendi mainnet'in de swap islemlerine acilacaktir.

adettendir, an itibariyle 1 exrd=0.1243$
  • fundemantal olarak çok sağlam bir alt-coin. önümüzdeki yıllarda değeri görülecektir.
  • (bkz: radix dlt)
  • exrd coin'in mainneti. 2 hafta sonra coinmarketcap de yayınlanacak. tahtası açıldığı gibi 4 milyar market cap var. direk şuan ki durumda 47.sıradan başlıyor. en son portekizde ki tanıtımdan sonra 10 centten 40 cente oturdu hatta 50 yi görmüşüğü var. yarın new york'da yine bir tanıtım var bakalım nasıl uçacak kaçacak reis , fiyatı bugün 50 dolar olsun satılmıcak 2023 de xian protokolü beklenecek coin.
  • bugün türkiye saatiyle akşam 8 de amerika saatiyle 12 de new york da event düzenlenecek ve dünya'ya tanıtımı gerçekleşecek. şuanda bunları yazarken 0.4426 fiyatında . fiyata etkisinin olumlu olacağını düşünmekteyim. en son ki avrupa'da gerçekleştirilen web summer'dan sonra fiyat 10 centten 45 lere gelmişti hatta 50 yi zorlamıştı. yine öyle bir ivme yakalayabilir. 1 doların üzeri hayal değil.

hedef 2023 xıan.
  • "radix analiz laboratuvarı" adında hizmet veren; istanbul, edirne, izmir, mersin ve kocaelinde şubeleri olan; tarım ve orman bakanlığından özel gıda kontrol laboratuvarı olarak izin almış bir laboratuvar firmasının da adıdır.
  • ingilizcesi: base
hesabın var mı? giriş yap