• magdurmus.

"özel güvenlik görevlisiyim. ismail koyuncu çağırdı, gittik. göstericiler polise birşeyler atıyordu. bir ses geldi, önüne geçin diye. polislerin kovaladığı kişinin önüne geçtik. ben vurmadım, bize küfür deiyordu. kendisini yere attı. mağdurum."

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25723311.asp
  • yüzsüzce mağdurum diyebilmiş.

yok böyle bir şey ya. bütün kamera görüntüleri ortada, herif yüzsüz yüzsüz ben mağdurum demiş. insanda azıcık haysiyet olur amk.
  • ali ismail gibi pırıl pırıl, tertemiz bir çocuğun katili.

kayıtlara geçsin: katil!!

'mağdurum' demiş. bu ne demek, geçen sürede zerre vicdan azabı çekmemiş demek. pişman olmamış demek.

be şerefsiz, o ailenin canını nasıl yaktığını hala mı görmüyorsun?!!

allah belanı versin! yüce allah'ımın celal sıfatıyla karşılaş emi! yaktığın canların acısı her gün, her hücreni alev alev yaksın bitirsin...'ben ne yaptım' de...sürüne sürüne git, o aileden af dile!!

gözyaşları içinde sürünerek git de, ali ismail'in her an yüreği yanan anasının ayaklarına kapan, öyle onarılmaz bir acı çek işte!!

vicdan yoksunu yüreksiz mahluk!

kayıtlara geçsin bu.

çocuğu çoluğu, akrabası yıllar geçse de okusun bunları da utansın bu şerefsizle akraba oldukları için.
  • ali ismail korkmaz 'ın katili olduğu iddası ile yargılanmaktadır.
  • avukati bile kendisini savunmaktan vazgecmis sanik.
  • ali ismail'in katili.
  • katil.
    unutulmasin.
    katildir. katil kalacaktir.
    unutulmasin.
    bu adam bir katil.
    ellerinde kan var.
    unutulmasin.
    katil. katil. katil. katil.
    devletin yapamadigini yapmak için hep tekrar edilsin.
    bu adam bir katil.
    katildir.
    vicdaninin üzerinde "ali"
    aklinin köşesinde "ismail" takili kalacaktır.
    katil.
    uyuyamasin.
    katil diyorum bu adam. katil.
    u nu tul ma sin.
  • çay tv de program yapan, validesinin cenazesinde imama müdahale etmek zorunda kalmış insan.
  • olması gerektiği gibi olan bir din adamı, islam, kuran gönüllüsüdür.

kuranı kerimin mealini okumadan, anlamadan yaşayan insanların bugün güzelim ülkeyi, güzelim bir toplumu ne hale getirdiğini tokat gibi suratımıza çarpmakta.

rabbim ömrünü uzun etsin.

https://www.youtube.com/…ms&feature=youtu.be&t=2310
  • "ak parti'ye oy verdim, tabiki hesap soracağım." diyen, konuğunun nabzına göre şerbetçi en iyi ben bilirimci programcı.

biriside çıkıp demiyor ki, "oy vermeseydinde şimdi corlayarak hesap sorman gerekmeseydi" diye.
hesabın var mı? giriş yap