• seviyorum bu insanları, gördükçe keyifleniyorum. modern, yobaz olmayan bir şehirde yaşadığımı görüyor, erzurum, yozgat vb. gibi şehirlerin de kendilerini aşmasını can-ı yürekten diliyorum.

sonuçta her koyun kendi bacağından asılır. içki içenlere afiyet olsun, oruç tutanların da allah kabul etsin.
  • (bkz: #29607833)
  • yıllardır yaşadığımız his. insan mutlu oluyor.
  • içki içmeyi modernlik göstergesi zanneden, esas yobazın kendisi olduğunun farkında bile olmayan hıyar eylemi. siklemeyin, ölü taklidi yapın gider o.
  • icki icmek ile ramazanin baglantisi olmayan durumdur. icene afiyet seker olsun, oruc tutana da allah kabul etsin denilip gecilir.
  • okuduğunu idrak etmeye beyin gücü yetmeyen moronların "x'i modernlik göstergesi sayan..." ekolünden kontralamaya çalıştığı keyiflenme durumu. amk barzoları sizi. mükemmel bi' his lan bu.

neden mükemmel? çünkü bu insanların olduğu yerde amk yobazları etkili değildir demek. yani ben sokakta sigara içerken veya su içerken dayak yeme korkusu yaşamayacağım demek.

çünkü senin gibi amk gerzeklerinden uzağım demek.

anladın mı şimdi kodumun beyinsizi?
  • ilk üç gün ben de keyiflendim...yalnız baktım ki yaşadığım semtte herkes içiyor, o keyfim de normale döndü...bir erzurum yapıp gelsem tekrar keyif alırım ama erzurum'da napıcam amk?
  • tuhaf bir ruh halini yansıtır. sana ne yav elalemin içtiğinden yada ramazanda içtiğinden sen niye keyifleniyon, manyak mısın?

içmekten keyif alıyorsan, iç keyiflen. ramazanda içmekten keyif alıyorsan, ramazanda iç keyiflen. içen adamın seyrinden keyif almak nasıl bir sapıklıktır?
hesabın var mı? giriş yap