şükela:  tümü | bugün
  • dönem....
    boksta devre anlamına gelen round kelimesinin türkçeleşmiş hali....
  • kişiye özel üniversiteye hazırlık setidir. rehber öğretmen sürekli yanındaymış hissi vererek öğrenciyi çalışmaya motive eder. ölçme değerlendirme sistemi mevcut olup öğrenciyi hedeflediği üniversiteyi kazandırmak için eksiklerini göstererek planlayıp programlayan ve en küçük bilgi parçacığına ulaştırarak zamanı etkin kullanıp çalıştıran bir programdır. sınav sonrası tercih işlemlerinde de oldukça işe yarar. son yirmi senenin çıkmış soruları mevcuttur. sebit'in üretmiş olduğu yüzyılın üniversiteye hazırlık setidir ve içinde bir yapay zeka var denilebilir.
  • (bkz: sebit)
  • lise sürecinde okula destek olacak mobil uygulama ve kitap seti.
    kardeşime 9. sınıf setini aldık. 990 lira mı ne, biraz pahalı geldi ama ev dershanesi gibi bir şey. fasiküllerini çok beğendim, hem tüm derslerden her şey hap bilgi şeklinde ama hiçbir şey atlanmadan müfredatla uyumlu ve organize şekilde verilmiş. hem de tüm videolar fasiküllerle uyumlu ve set içinde gelen tüm soruların videolu ve yazılı çözümlerini uygulamadan izleyebiliyorsunuz, bence konu anlatımlarından çok bu kısmı güzel zaten. uygulama vakit verip kendi bilgilerini girdikten sonra seni takip de edecek yazılıma sahip.
    ancak videolardaki anlatımları ilk denediğimiz derslerde kardeşim biraz yavaş buldu ve sırf bu yüzden izlemekten baştan vazgeçti, konuları biriktirmiş olmasının da sancısını yaşıyor. güzel bir lise kazanınca saldı maalesef. o yüzden ona faydası olur mu onu bilemiyorum, kendi adıma rengarenk, sevimli bir set ile uzaktan yapabileceğim ne varsa yapmaya çalışıyorum. bakalım. yakında burayı editlerim.
    edit: hızlı tekrar videoları da varmış dijital içerikte.