şükela:  tümü | bugün
 • dönem....
  boksta devre anlamına gelen round kelimesinin türkçeleşmiş hali....
 • kişiye özel üniversiteye hazırlık setidir. rehber öğretmen sürekli yanındaymış hissi vererek öğrenciyi çalışmaya motive eder. ölçme değerlendirme sistemi mevcut olup öğrenciyi hedeflediği üniversiteyi kazandırmak için eksiklerini göstererek planlayıp programlayan ve en küçük bilgi parçacığına ulaştırarak zamanı etkin kullanıp çalıştıran bir programdır. sınav sonrası tercih işlemlerinde de oldukça işe yarar. son yirmi senenin çıkmış soruları mevcuttur. sebit'in üretmiş olduğu yüzyılın üniversiteye hazırlık setidir ve içinde bir yapay zeka var denilebilir.
 • (bkz: sebit)
 • lise sürecinde okula destek olacak mobil uygulama ve kitap seti.
  kardeşime 9. sınıf setini aldık. 990 lira mı ne, biraz pahalı geldi ama ev dershanesi gibi bir şey. fasiküllerini çok beğendim, hem tüm derslerden her şey hap bilgi şeklinde ama hiçbir şey atlanmadan müfredatla uyumlu ve organize şekilde verilmiş. hem de tüm videolar fasiküllerle uyumlu ve set içinde gelen tüm soruların videolu ve yazılı çözümlerini uygulamadan izleyebiliyorsunuz, bence konu anlatımlarından çok bu kısmı güzel zaten. uygulama vakit verip kendi bilgilerini girdikten sonra seni takip de edecek yazılıma sahip.
  ancak videolardaki anlatımları ilk denediğimiz derslerde kardeşim biraz yavaş buldu ve sırf bu yüzden izlemekten baştan vazgeçti, konuları biriktirmiş olmasının da sancısını yaşıyor. güzel bir lise kazanınca saldı maalesef. o yüzden ona faydası olur mu onu bilemiyorum, kendi adıma rengarenk, sevimli bir set ile uzaktan yapabileceğim ne varsa yapmaya çalışıyorum. bakalım. yakında burayı editlerim.
  edit: hızlı tekrar videoları da varmış dijital içerikte.
 • üniversiteye hazırlık sürecinde bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği; öğrenci koçu, hedefe ve seviyeye göre rehberlik, konu anlatımı videoları, soru çözümleri, deneme sınavları, çıkmış sorular, her seviyeye göre ve ösym tarzına yakın sorular barındıran bir sistem. fiyatı ilk başta pahalı gibi dursa da bütün bunlara toplamda verdiğiniz parayı düşününce uygun oluyor. ek olarak ürünü aldığınızda elinizde kitapların da bulunması ve size sınav için kalemle soru çözme özelliğini kaybettirmiyor oluşu da online çalışmanın en büyük zararlarından birini ekarte etmiş.
 • yeni bir öğrenci söğüşleme aracı. hayır, mesele kaliteli içerik üretilmesi ise meb ne yapıyor? mebin onca kaynağı ne işe yarıyor? mebin kaynakları sınava hazırlamıyorsa öğrenciler neden 4 sene bunlarla zaman harcıyor? devlet bu kitaplara neden onca bütçe ayırıyor?

  eninde sonunda birilerinin cebini doldurmak üzere dizayn ediliyor sistem. eskiden fetö vardı, bakalım veliahtları kim olacak?