• ücretsiz etkinlik diyerek sunulmasını anlayamadığım organizasyon. ne yapacaktınız ki halicin iki yakasına 100 metre yüksekliğinde branda mı çekecektiniz ?
  • "haliçte böyle bir organizasyon yapılır mı, milyonlarca insanın hayatıyla oynanıyor, boğaz köprüsüne yaklaştırmayız ya çarparlarsa köprümüze, kim ödüycek parasını, gitsin başka yerde oynasınlar.." diye söylenenlerin, yarışın budapeşte ayağını geçen hafta cnn türk te izlediklerini umuyorum. "avrupa'nın hiç bir ülkesinde bunlar şehre yaklaştırılmaz" diyenler şehrin göbeğinde nasıl güzel bir yarış kulvarı dizayn edildiğini görmüşlerdir. uçaklar boğaz köprüsünün yarı yüksekliğinde olan zincir köprünün altından geçmişler ve en ufak bir sorun çıkmamıştır. bizde herşey gibi eleştiriler de ucuzundan yapılır hep nedense.
  • ülke tantımı diye boklu haliçte yapılacak olan sözde yarış. lakin gösteriden ibaret heyecanı bol seyri güzel atraksiyon işte.
    "bok mu vardı burada yapıyorsunuz gül gibi boğaz var" diye haykırdım bugün şişhaneden antremanları izlerken. ama evet gerçekten bok var haliçte ondan yapıyorlar. ayrıca buradan kadir abiye selamlarımı yolluyorum. mahvettin istanbulu.
  • vecihi'nin kompetanı olduğu yarışma...
    yıllarca birinciliği kimseye kaptırmaz...
  • 17 mart 2006 tarihinde abu dhabi de başlayacak olan yarışmanın 4. ayağı 29 temmuz tarihinde istanbul da yapılacak. yarışmada kullanılacak uçaklar:

extra 300
    zivko edge 540x
  • bugün perth ayağının antrenmanları sırasında brezilyalı pilot adilson kindlemann suya çakılmıştır. sağlık durumunun iyi olduğu söyleniyor.

http://au.news.yahoo.com/…plane-crashes-into-river/
  • bünyesinde yarışan pilotlardan birisi akrobasi gösterisi sırasında çakılıp ölmüş. ilgili haber için tıklayınız.
  • bugun kule dolaylarindan, protokolu agırlayacak olan askeri tersane zımbırtısından yapilan son incelemelere dayanarak soyleyebileceklerim... ımm efendim cok cali$iyor çocuklar.. muthi$ bir i$ çıkacak..
    sonraciima izlenecek en iyi nokta (hani $u vip'im elimde heyooo heyoo sevinengillerden, ya da benim gibi organizasyon cilesi cekengillerden degilseniz, ya da kaderin i$i bu ulkede bakan olamadiysaniz, ya da ya da dunyaca unlu bi star degilseniz -ki buraya gelicem az sonra) kadir has universitesinin biraz daha a$agısında kalan tarihi kilise civarlari olacaktır..
    ha $u superstar olayina geleyim evet.. misafirlerden sorumlu bir ekibin yanina verilen garip bir asistan olarak bana bile soylenmeyen ama muhtemelen ulkemize jetle ini$ yapacak ki$ilerden bahsediliyor..
    sonraciima vip bileti olan arkada$a seslenmek istiyorum! söz konusu yere girip baktin mi bilmiyorum ama gokyuzu heryerden aynı gozukuyor.. gune$ aynı oranda yakıyor, ses aynı oranda i$itiliyor.. formula 1 ile karı$masin diyorum..

soz konusu kule icin..
    http://img70.imageshack.us/…0/8263/photo0320bn3.jpg
    http://img70.imageshack.us/…0/5694/photo0318ek1.jpg
    neden kule derseniz, henuz kuleden ba$ka bi$i yok efenim..
  • pilotların jedi olmasından şüphelendiğim fantastik yarış.
  • an itibariyle antrenman yapan uçakların motor sesiyle keyiflendiğimiz olay. tepemize düşmeseler bari..
hesabın var mı? giriş yap