• kıronun önde gidenidir. ortalık ilkel benliği ağır basan hödüklerle dolu, çoğu erkek de reddedilmeyi kaldırabilecek olgunluğa sahip değil. böyleleri iftira atabilecek kadar bile çirkinleşebiliyorlar. reddedilmeyi hakeden, iğrenç kişilik.

edit: imla.
  • reddedilmeyi hazmedemeyip çirkefleşen erkektir.
  • % 90 ' ı böyle çalışır
  • içlerinde cumhurbaşkanı olanı bile vardır...
  • aslinda reddedilince cirkinlesen degil, zaten cirkin oldugu icin reddedilen erkektir. bir sevgi faresi jamal'in de dedigi gibi: "yakışıklı olmak elimden gelmez ama daha çirkinleşebilirim."

(bkz: jamal bir sevgi faresi)
  • genelde reddeden hatun ya kezban olur ya da orospu
  • birkaç ufak nüansa ihtiyacı olan önerme.

gelelim nüanslara:

1-) bir insan tüm iyi niyetiyle ilgi duyduğu insana yaklaşmaya çalışmış, onun için bir takım fedakarlıklar yapmış, onun mutluluğunu/mutsuzluğunu kendine dert edinmiş, mevcut durumu iyileştirmek için efor sarfetmişse bu arkadaşın hakettiği belli şeyler vardır. kendisine insan gibi davranılması, sevilmese bile kendisinin kişiliğine saygı gösterilmesi gibi. aşık olunan insanın bunların aksi yönünde davranması, onun yaptığı fedakarlıkları kullanması, gösterdiği iyi niyeti gözardı etmesine tepki gösterme hali oldukça anlaşılabilir. tabii onu kullanan insan muhtemelen bu gerçeği hiçbir zaman kabul etmeyecek kadar kalitesiz ve bu kalitesizliğini fark edecek zihinsel olgunluğa ulaşmamış olduğundan, o tüm karşı tarafın gösterdiği tüm iyi niyete karşın onu gözardı etmeye, ona farklı yollarda saygısızlık yapmaya devam edecek ve tepki gördüğünde "reddedilince çirkinleşti" diyecektir. halbuki olay reddedilmekten çok daha fazlasıdır, ama gel gör ki siz bunu ona anlatamazsınız. böyle tipleri bu durumun tespitini yaptığınızda siktir edin dostlar, tüm bu çirkinleşme hikayelerini de hiç olmamış varsayın, eğer yapabiliyorsanız. hatta keşke hiç böyle insanlar aşık olmasak ama oluyor işte.

2-) bir de istediğini elde edemeyen şımarık, ilgi duyduğu herkesi çabucak elde edip, onu bedenen ve ruhen tüketmeye çalışan insan tipi var. bu insan tipinin umursadığı tek şey kendi egosudur, hayatını ve mutluluklarını istediklerini elde etme veya edememe ekseninde tanımlar. istediğini elde edip, mümkün olduğunca az emek ve gayretle karşısındaki insanın etinden sütünden sonuna kadar faydalanmayı hedefler çoğu zaman. egosunu tatmin etme arzusu öyle üst düzeydedir ki, sizin kendisine ne cevap verdiğiniz, kendisine nasıl yaklaştığınız, nasıl güldüğünüz veya konuştuğunuz önemli değildir, eğer ki tüm bu eylemlerle ona aşık olduğunuzu haykırmıyorsanız. bu insan kıttır pek anlamaz. ona iğrenerek baksanız da mesela, o bunu muhtemelen görmeyecektir, çünkü o insan iletişimindeki ayrıntıların ne kadar anlamlı olduğunu algılama kapasitesinden yoksundur. onun için önemli olan istediği cevabı somut, net bir biçimde alıp alamayacağıdır. hayır denmeden hayırı anlamaz kısacası. işte bu insan tipi aldığı cevap istemediği cevap olmayınca çirkinleşir, türlü türlü rezillik yapar, o an yapmasa bile o potansiyeli içinde taşır. karnı acıktığında annesi süt vermeyince ağlayan çocuk gibidir yani, zihinsel olgunluğu daha fazlasına izin vermez.

yukarıda bahsettiğim her iki insan tipinden- reddeden de veya reddedilen de olabilirsiniz, farketmez- özenle kaçınınız, sevdiklerinizi de kaçınmaları için uyarınız.
  • bu erkeklerden biri de benim. geçenler de hoşlandığım birine açıldım ve reddedildim. ağlamaktan suratım şişti kendimi abur cuburlara cipslere vurdum şimdi 300 kiloyum. şaka şaka sadece terk edildim. anasını sikicem dünyanın.
  • ataerkil dayatmalar ile yetişmiş türk kadınının egosantrik düşünceler ile bezediği küçük piçidir.

çok çok çok fazla var. alın bunları buradan.

tmi: ben de erkekim.
  • çirkin olduğu için reddedilmiş olması daha muhtemeldir. reddedildikten sonra çirkefleşiyorsa saygısız, görgüsüz ve hırslı biri olduğuna işaret eder.
hesabın var mı? giriş yap