• memelerini açıp "saçımı çekmek ister misin" diye yazan kadına yarıldım.
    o değil de ne cahilmişim ya, bu ne oğlum hepsi bıngıl bıngıl. biz ki cine 5 kanalına şifre girdiğinde pür dikkat bakıp karartılardan birşeyler görmeye çalışan nesiliz. biz ki show tv de kırmızı noktalı tutti frutti izleyen abimizin yanında uyuyor numarası yapıp bir meme görmek için nefessiz kalan nesiliz. şimdiki nesil çok şanslı.
  • birinci dünya ülkesi nedir, içerik ne alakadır. mehmet akif'in bir sözü vardır bilen bilir:
    medeniyet dediğin açmaksa bedeni
    hayvanlar bizden daha medeni.
  • "ulan şimdi entryi favorilersem, bir sürü tanıdık var sözlükte, millete rezil oluruz. en iyisi 'çoh ayıp!!' falan yazayım da, linki kaybetmeyelim. eve gidince şaaparım ben onu."
  • kendini şanssız erkek olarak düşünme. orda soyunan bacında olabilirdi. belki şanslısındır. bir de bu açıdan bak.
  • dünyanın daha medeni, daha insancıl, daha adaletli, daha gelişmiş, daha yaşanabilir, daha sağlıklı bir yer olmasına fayda sağlamışlardır. sağ olsunlar, var olsunlar.

amı, götü ortada kadınların varlığı ile daha aydınlanmış bir dünyaya kavuştuk. onların bir lütuf gibi ortalığa saçtığı vücutları sayesinde her şey daha iyiye gitti. keşke herkes soyunsa ve bütün gün sağlı sollu fotoğraf çekip her yerde paylaşsak. o zaman dünyada hiçbir sorun kalmaz.

umudumuzu yitirmeyelim dostlar. birgün mutlaka kazanacağız...
  • açmayın ekran kartım adama gitti
  • yüzü görünmeyen çıplak kadın fotoğrafı kadar anlamsız bir şey olamaz. hadi yüzünü daha önceden gördüğün biridir, bir bağlantı kurarsın yine öyle ama bunlar sadece meme, vajina ve götten ibaret.

fakat yine de tüm bunlar türk halkının aslında yaşamıyor olması gerçeğini değiştirmiyor.
  • eskort hesabı olmasın onlar?
hesabın var mı? giriş yap