• 30 luğu 108 lira olmuş c vitamini.

bu arada ucuzu var arkadaşlar. yarı fiyatına türk malı.

(bkz: maxdefendc)
  • ne eczanelerde ne de internette satışı olmayan vitamin.

sosyal medya hesaplarına bakayım dedim. 2 hafta öncesinde birisi yine vitamini hiçbir yerde bulamadığını belirtmiş. verdikleri cevap bana ellerinde kalan ürünleri satmaya çalışıp sonrasında redoxon’u zamcıklı fiyatıyla piyasaya sürecekler gibi geldi ama (bkz: bilemiyorum altan)

ilgili görseli de şuraya ekliyorum. görsel

bana en iyi gelen, zaten açık olan iştahımı daha da açmayan tek vitamindi. bir de ben takıntılı insanım arkadaş! ille de redıxon diye tuttururum. bu yüzden umarım en yakın zamanda bulabilirim.

bunların sebebi sizsiniz: görsel
  • küfür olayını bırakmaya çalışıyorum fakat biraz önce gezinirken şuna denk geldim ve 5 dakikadır fena saydırıyorum. 20'lik tablete 400 lira yazmışlar, dört yüz türk lirası! tek bir efervesan tablet 20 lira yani. utanmaz ya, olur da kaldırırlarsa diye görsel de bırakayım:
    görsel

gıda takviyesi diyerek tanımımızı da yapalım.
  • n11'de an itibariyle kutusu 450 tl. ye satılmaktadır. görsel
    covid19'un ilacı çıksa bu kadar pahalıya satılmaz herhalde.
  • bir şey pahalı diğeri ucuzsa, aralarında çok fark vardır. buna muadil bir takviye ile yetinenler, maşallah size...
  • zinc.
  • şu anda eczane fiyatı kaç tl'dir merak ettiğim takviye vitamin. redoxon sitesinde 15liğin tavsiye edilen fiyatı 59 tl, 30luğun tavsiye edilen fiyatı 108 tl diyor ama bana hiç inandırıcı gelmedi. eczacı suserler yeşillendirbilir mi acep?
  • ah korona ah.. bana bunun için 60 tl verdiriyorsun ya ne diyeyim?

evde 1 kişi hastayken gözüme gelmiyordu da şimdi 5 kişi hastayken pahalıya kaçıyor.
  • pandemi öncesi ara ara kullandığım, pandemi başlayalı hiçbir yerde bulamadığım vitamin..niye hala yok anlamadım
  • 60 tl'den ucuza bulunamamasıyla ehonominin çok da iyi olmadığını farketmemizi sağlayan meta.
hesabın var mı? giriş yap