• kutlenin korunumu yasasini gercekleyip gerceklemedigi hep merak edilen kahraman.
    ben bu adami hep mantiksiz daha dogrusu kaotik buldum. hacmen buyuyorsun uzuyorsun da kutle ne oluyor? yani mesela yari bilimsel cocuk akli ile kolu ne kadar uzatirsa o kadar gucsuz olurmu$ kolu gibi gelirdi bana. boyle bir mevzu olup kendini cok uzatinca, "- dur lan $imdi cit diye kirilacak kolun bacagin..." diye urkerdim.
  • baya leş bi herifmiş: https://m.imgur.com/gallery/domrn
  • gelmis gecmis en buyuk bilim dehalarindan sayilir,sue isimli 1 karisi vardir. ayrica ozel ve tehlikeli guclere sahip olma potansiyeli cok yuksek olan 1 erkek cocuklari vardir.
  • dünyanın en zeki adamı olarak lanse edilip en aveli çıkması ayrı komikti.
  • babacan tipli bir aktörün oynaması gereken çizgi roman karakteri. bu yüzden ioan gruffudd rol için oldukça uygunken miles teller asla değildir.
  • tüm çizgi roman karakterleri içinde en mükemmel baba,en ideal kocadır.mister no'dan sonra en sevdiğim ikinci kahramandır.marvel evreninde a.b.d. başkanı olmaya en layık kişidir.doğa üstü yeteneklerle dünyaya gelmiş olan oğlu franklin'in kontrolden çıkan zihnini insanlara zarar vermesin diye kapatabilecek kadar sağduyulu ve asil bir insandır.bu olayın üzerine eşi sue ile boşanmanın eşiğine gelmişlerse de,sonradan herşey yoluna girmiştir.güzel abimiz the thing olmanın verdiği sıkıntıyı asla tam olarak atamayan ben grimm'e en büyük desteği verdiği gibi,delifişek kayınçosu johnny storm*'a ve arada bir baxter building'e uğrayan örümcek adam'a çok abilik yapmıştır.ioan gruffudd da kendisini beyazperdede mükemmelen canlandırarak takdirlerimi kazanmıştır.
  • mallrats filminde jason lee nin oynadigi karakterin stan lee ile bulusmasında "acaba her tarafı da uzuyo mu bu adamın? yani mesela bilmemneresi..." seklinde bir soruyla adami rahatsiz seyler dusunmeye itmistir.. ama en guzeli stan lee nin cevabıdır. izleyelim gorelim:
    -well, it may be the reason why he has such a happy marriage after all..
  • kozmik i$inlara maruz kaldiktan sonra vicuduna bir elastikiyet gelmi$tir, paket lastigi gibi bir $ey olmu$tur.
  • fantastik dortlunun elemani olmadan once de süper cilgin bir insandi kendisi, bilimum buluslara imza atmisti, ultimate marvel team up'da sallandiği üzere bunlarin içinde cd, mikrodalga gibi yaratiklar da vardi... tabi ilk zamanlarda bunlari bulmus denmesine imkan yoktu, neden? çünkü bunlar daha hiç bulunmamıştı, nokta.
  • rivayete göre de karisiyla lise gunlerinden beri cikmaktaymislar... (bkz: sue richards)
hesabın var mı? giriş yap