• sozlugun geldigi noktada bu cagrinin ne kadar anlamli olacagi tartismaya acik olsa da, ben vatandaslik gorevi yapip bu basligi suraya birakayim. eminim ki, bu konudan rahatsiz olan oldukca fazla arkadas var burada.

kripto para basliklarinda iki satir yazi okuyamaz olduk. ortalik refli linklerden gecilmiyor. yine arada refsiz linkler de ekleyen arkadaslar ciksa da, ortam 3-5 kurus icin dilenen, hatta bazilarinda -bilerek veya bilmeyerek- insanlari yaniltacak sekilde sahte, dolandirici linkler paylasan tiplerle doldu.

daha fazla uzatmadan, sozluk yonetimine bu cagrimizi iletmis olalim, gerisi onlara kalmis.

bu arada sunu soylemezsem uyuyamam; linkinize sokuyum.
  • katildigim taleptir.

refli link paylasanlar ucurulmali. boyle bi aptallik olamaz, olmamali.

1 dolar kazanmak icin 1 hafta ugrasan adam mi olur ulan?

saadet zinciri salakligina dusecek kadar salak insanlarin sozluge yazar yapilmamasi lazim.
  • zamanında sözlükte yasaklanmıştı zaten ve uçurulanlar da olmuştu bu yüzden. ama sözlükte kuralların artık pek önemi kalmayınca yine aynı mesele hortladı demek ki.

ilgili duyuru: (bkz: #18425032)
  • olması gerekendir.

sırf refli linkten üç kuruş kazanacak diye sözlüğü çöplüğe çevirmenin alemi yoktur. özellikle uber başlığında çok oluyor. adam yalandan iki satır objektif olmayan uber'i öven entry'den sonra kendi referans linkini bırakıyor. ben de direkt eksiye basıyorum. kötü günümdeysem yazarı engelliyorum.

kripto para başlıklarına hiç değinmiyorum. adam gelmiş bana bitcoin'u övüyor, ama para kazanmak için refli linke ihtiyacı var.
  • katildigim kampanya. harbiden yeter ya. bir de yalan yanlis bir suru seyle insanlari kandirmaya calisanlar var arada. soyle olacak boyle ucacak, bak buradan al filan diye tutup referansli link verenler var coin'li basliklarda.

ulan yatirim isi sorumluluk ister. iki kurus alacaksiniz diye milletin parasina riske attiracak yonlendirmeler yapmayin.
  • desteklediğim başlıktır.

çöplüğe döndü güzelim konular, girip 3 - 5 bilmediğim şeyi öğreniyordum, daha sonra cımbızla çekmeye başladım, şimdi de girip baktığım an zaten ilk 5 entry refli link atılan ve sıfır bilgi içeren başlıklar.
hesabın var mı? giriş yap