• bu sefer de midesini üşüterek karın ağrısı çekecek olması muhtemel kızdır. la git buscopan arveles neyim iç...
  • bir taşla bir kaç kuş vurabilmeyi başarabilen kızdır. hem ağrıdan kurtulur, hem keyilenir, hem böbrekleri çalışır, hem iki dost görüp iki laf eder, yürür gider.
  • akıllı kızdır. aslında direk olarak ağrıyı geçirmeyeceğini bilir ama enazından 2. biradan sonra vücut gevşer rahatlar ve ağrıdan kıvranamayacağı bir halet-i ruhiyeye düşer. bu da ağrı çeken kimseye enazından 4-5 saatlik bir rahatlama süresi verir. dene bak, %100 facebook onaylı.
  • regl agrisi yetmedi biraz da gaz olsun o karin siskinlik ve agridan patlasin seklinde dusunen kiz da olabilir.
  • hemen elindeki soğuk birayı bırakıp sıcak bir şeyler içmelidir. zira ben bunu bilmeden dün gece iki kadeh buzlu rakı, üstüne iki soğuk bira içerek; şu an 39 derece ateşle yatıyorum. üstelik ağrı da kesilmedi, üstelik dayak yemiş gibiyim. hoşça kalın, ben gidip biraz fenalaşayım.

(bkz: ölmeden önce girilen son entry)
  • biraz rosé şarabın ve 2 biranın çözemeyeceği sorun olmadığını bilen akıllı kızdır.
  • kezban. ağrı kesici içki viskidir.
  • bunun işe yarama ihtimali hacı hocanın üfürerek size şifa kazandırma ihtimalinden daha düşük tabi 2 birayla sarhoş oluyorsanız o ayrı.
  • ağrı beşken üçe düşüyor. tarafımca test edildi onaylandı.
hesabın var mı? giriş yap