• daha tehdit yazamıyor kezban.
  • alkol karşıtı yazar. ona göre alkole, bana göre çakma sarışınlara modern dünyada yer yok.

ek: sahte sarışın olduğunu deşifre ettim diye küfredip kaçtı. kreş stayla bad-ass bir hareketti.
  • gönül rahatlığıyla hem kendisini hem de başlıklarını engelleyebilirsiniz. hiç bir şey kaybetmezsiniz.

(bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)
  • ağır troll'dür.

• bütün ırkçı faşistler cahil ve yalancı olmak zorunda mıdır? yoksa cahil ve sahtekar oldukları için mi ırkçılıktan başka sığınacakları bir yerleri mi yok?
    kadın tuncelili bile değil, ama utanmadan tuncelili birinin kendi insanları hakkında yaptığı yoruma itiraz ediyor. itiraz derken öyle ortaya bir antitez filan sürerek bir fikir dile getirmiyor, sen dersimli değilsin diye ard arda hakaret ediyor ve yanıtını alınca mağdurum da mağdurum diye de utanmadan zırlıyor.
    böyle bir tip oluştu son 15 yıl içinde. inanılmaz derecede cahiller ve ona paralel ölçüde boş bir öz güvenleri var. bilgisizlikleri, yalanları yüzlerine vurulduğu anda ise, tüm faşistler gibi mağduriyete sığınıyorlar.

ben karadenizli biri olarak gidip, tuncelili birinin yazısına yorum yaparken düşünürüm. öncesi ciddi araştırma yaparım. tanıdığım iki tane adamdan yola çıkıp salakça konuşmam. konuşursam ve muhatabım ağzımın payını verirse özür dilerim. sen nasıl bir aptal cesareti ile bilmediğin bir sosyolojik duruma yönelik, dışardan böyle yargılayıcı oluyorsun diye sorarlar adama , sen başkalarını, o kaz beyninde var ettiğin şablonlara göre nasıl yargılayıp, hakaret edersin diye sorarlar adama.

salakça konuşan birine salakça konuşuyorsun demek için emir komuta zincirine dahil olmama gerek yok, neticede ben senin beslediğin "hayvan"lardan değilim. tanıdığım, kefil olabileceğim birine iftira attın ve tepkimi gösterdim, bundan sonra da gösteririm. siz sürü halinde dolaşan ırkçılara karşı dostlarımızı yalnız bırakırsak, sizden farkımız kalmaz!

tanım: ırkçı, vasat, cahil, pop figürü.
  • e hadi ama artık bir cevap ver:) bak sahtekar dediğin adam sana söylediklerinin hepsini ispat etmeye hazır!
    anladık kafan çalışmıyor, herhangi bir konuda bilgi sahibi değilsin, ahlaken düşük, siyaseten ırkçı bir cahılsın:) ama işte sana fırsat benim çok kımlıklılıgımı, yalancılıgımı ispat şansı veriyorum?
    yemedi mi delıkanlı:)))
  • trollugun belli bir seviyede zeka gerektirdiginin ve bu nedenle asla basarili bir troll olamayacaginin yuzune vurulmasi gereken bition celebritisi.

farkettiyseniz yazar, suser tarzi bir sey yazmadim. kendi hakkindaki dusuncelerimi savunmak adina referans verme zahmetine de katlanmiyacagim zira elinizi attiginiz yerde bolca bulabilirsiniz.
  • stalin hayranı olduğunu beyan eden yazar.

(bkz: #99944583)

babası hangi ülke vatandaşı acaba?
  • inci sözlük vasıtasıyla tanıdığım suser.

nickini hatırlamıyorum ama bunun kardeşi inci sözlükte birinci nesil yazarlardandı.bir sabah"kız kardeşimin capsleri" tarzı bir başlık açıp bir sürü seksi sayılabilecek fotoğraf paylaşmıştı.ulan ne biçim herifler,ne biçim aileler var diye düşünmüştüm.o zamanki tayfa hemen araştırıp bunun facebook hesabını bulmuştu,haliyle ben de eklemiştim.biraz önce bition'da görünce ekşi'de yazar olduğunu fark ettim.bu da kardeşi gibi pkk sempatizanıymış.

bu da böyle bir anımdır.

edit : sağ olsun humalainen hatırlattı.inci'deki o yazarın nicki "huepa huepa je volume ii" idi.o söyleyince hatırladım.
  • atatürk'e ezik diyerek hakaret eden türk, atatürk düşmanı yabancı hayranı ezik.
hesabın var mı? giriş yap