şükela:  tümü | bugün
 • filmi dun izledim, pek begendim. bulup bulusturup izlenmesi gerektigini dusunmekteyim.

  su da trailer'i filmin..
  https://www.youtube.com/watch?v=czjm3jykjag

  --- spoiler ---

  her izleyen arkadasimin favori bolumunun farkli oldugu guzeller guzeli film. benim favori hikayem dugun hikayesi.
  --- spoiler ---

  edit:
  http://siyasihaber1.org/…nkasi-adana-subesini-yakti
 • yakin zamanda izleyecegim. oskara aday bir filmdir kendisi ayni zamanda.
  (bkz: wild tales)

  edit: izledim ve begendim.

  --- spoiler ---

  alti tane kisa ve birbirinden bagimsiz hikayeden olusuyor film. benim en cok hosuma giden su koprunun
  kenarinda arabasinin lastigi patlayan adamin oldugu hikaye oldu. baya kahkahalarla guldugunuz yerler
  var. goruntu yonetmenin kamera acilari oldukca hosuma gitti. damakta hos bir tat birakiyor bu film.

  --- spoiler ---
 • su gibi akıp giden hikayelerden oluşan güzel film. şu filmi guy ritchie çekseydi çoktan efsane olurdu. holywood'un üretkenlik sorunu yaşadığı şu aralar iyi geldi bu film. ayrıca yabancı dilde en iyi film oscar'ına aday olduğunu da belirtelim.
 • içinde farklı 6 hikayenin olduğu harika bir film.özellikle düğünde geçen son bölüm çok başarılı.filmin müzikleri de ayrı güzel. izleyin izlettirin. hakkındaki yazı relatos salvajes
 • ne güzel başladı, ne güzel bitti la bu. filmin ortalarında hiç bitmesin istiyosun. saatlerce devam etse izlenir o derece. köprü kenarı audi arabalı olan kendi başına bir film. ahey ahey ahey. izleyin, izlettirin. imdb puanı 8.2, bana göre 10 numero 5 yıldız.

  http://www.imdb.com/title/tt3011894/

  https://www.youtube.com/watch?v=qunxv6r2hi8
 • harika. harika. bir dakika içinde gerilim ve dehşet halinden çıkarıp kahkaha attırabilen bir yapıt. ilerde n'olur bilmiyorum fakat underrated ilan ettim kendi çapımda. ne demek 11 entry yahu!

  8,5 veremediğim* için bastım 9'u, vurdum kırbacı.

  edit: ahahaha! daha ben entry'yi yazarken 12 oldu.
 • benim en yüksek oylarım ilk ve son filme.
  son filmdeki romina performansı, harika.
 • neden sinemayı seviyorsunuza cevap olabilecek film. ayrıca hepimiz hayatımızın bir bölümünde nefret ettiğimiz bütün insanları bir uçağa tıkıp uçağı en nefret ettiğimiz kişilerin kafasına indirmeyi istemişizdir bence. aasjkfhas.
 • tanım: enteresan film.

  --- spoiler ---

  daha önce çok uç hikayelerin birbirine bağlandığı filmler görmüştük. burada hikayeler tamamen birbirinden bağımsız seçilmiş ve aralarında hiçbir bağlantı yok. genele yayılmış bir hikaye barındırmamasına rağmen kendini izleten, akıcı bir film.

  arjantin ile aramızdaki tek fark lionel messi imiş. onun da çok zorlanmadan klonunu buluruz heralde.

  düğünler bu kadar mı benzer birbirine? bir ara kasap havası çalacak diye çok gerildim.

  henüz damadı donuna kadar soymak gibi bir geleneğimiz yok ama yakında o da olur.

  ayrıca gelin arabasını göstermediklerinden dolayı senaristlere çok kırgınım.

  --- spoiler ---
 • zamanın su gibi aktığı film.

  çok sıklıkla kısa film izleyen birisiyim bazen 30 dakikalık kısa film 30 saat sürüyor gibi oluyor ama bu iki saatlik film bir anda aktı gitti.

  trajedi ve mizahı böylesine güzel harmanlayan bir film epeydir izlememiştim. aslında bu film tümüyle seni, beni, hepimizi anlatıyor. fantastik kurgular gayet az var filmde. gerim gerim gerildiğim anlar oldu ama hep hoş bir şekilde bağladılar, rahatlattılar.

  evet düğünlü son bölüm unutulmaz ama kendi adıma kırsaldaki sürücü kavgası benim için unutulmazdı. zira direksiyon başında tanınmaz hale gelebilen birisiyim. o nedenle hem dehşet içinde izledim hem de kahkahalarla güldüm, benim için gerçek anlamda unutulmaz bir bölümdü. araba kullanırken hep aklıma gelecek bu kısa. benzer hadiselerin eşiğinden döndüm, kaç kez kafamda benzer senaryolar kurguladım. normalde şiddetle alakam yoktur ama direksiyon başına geçince acayip bir adama dönüşüyorum. buradaki adamlarla acayip bir empati kurdum. bu kısmın finali de olağanüstü çarpıcıydı.

  tekrar tekrar izlenebileyeceğim filmler listeme girdi ki çok çok az film bu listeme girebilir. aynı filmleri tekrar tekrar izleme alışkanlığım yok. epey kısıtlı bir listem var. o listeye hızlıca dahil oldu kendileri.

  8/10