• (bkz: açılın sahibi geldi)

2016 icon modelini kullandığım araç, vakti zamanında 50 bin liraya mı ne aldık düşünün. b segmenti bir araç olduğu için pek bir beklentim yok kendisinden ama sözlükteki boklamaları kesinlikle hak etmiyor. özellikle bu yol tutuş konusuna değinmek istiyorum, arabanın yapabilecekleri belli sen b segmenti bir arabayla 80-90la viraja girersen kelleni koltuğa bile bile alıyorsun demektir. yıllardır kullanıyorum daha bir kere bire tehlikeli bir olay yaşamadım. araç alacak insanları korkutmaktan başka bir işe yaramıyor bu yazdıklarınız.

ha eksikleri yok mu tabi var, 120km ve sonrası rüzgarı aracın içinde hissediyorsunuz amk bok gibi bir yalıtımı var sesten başınız ağrıyabilir, buna ek olarak kullanılan sert plastik kullacıları rahatsız edebilir. şimdi "aq fakiri boktan bir araba almış savunuyor " diyenleriniz olacak, sakın öyle demeyin kalbinizi kırarım :) ben hayallerimdeki aracı geçen sene satın aldım ama işe güce giderken hala cliomu kullanıyorum lol.

ha 2018 yılında bu fiyata kendisi alınır mı? kişisel fikrimi söylemek gerekirse piyasada bulunan b segmenti araçların bir tanesi bile bu fiyata alıcı bulmamalı. 40-60 bin lira bandında gezmesi gereken araçlar ne hale gelmiş aq.
  • sıfır plastik modeline 103bin küsür türk lirası istenmektedir. senin segmentin ne lan! 103 bin nedir? ikinci el 2012 mercedes c 220 alırım, kaliteli bir araca bindiğimi anlarım. bir yıllık mazot param da cebimde kalır. 103 senin neyine!
  • ilk adı clio symbol idi. sonra symbol ayrılıp kendi dükkanını açtı.
  • geri toplatılsa istanbul trafiğini rahatlatacak renault modeli.
  • memleket cidden fakir. clio’yu sayfa sayfa övmüşler yahu. şöyle de iyi, böyle de iyi...

nah iyi!

baya bildiğin vasat otomobil, ne sikime bu kadar anlam yüklüyorsunuz? clio rs desek, anlarım. clio rsi desek, çok daha iyi anlarım. clio v6 desek, badilere eklerim, her yazdığını okurum da, herif gitmiş, dizel clio övmüş.

abicim, araç 90 beygir. hasbel kadar güvenli, güvenlik anlamında küçük olmasının dezavantajı hariç iyi. malzeme kalitesi vasat, çok görmediğin noktalarda vasatın altında.

he diyeceksin ki, polo çok mu iyi? değil. o da bok gibi otomobil.

clio, parasının en mükemmel otomobili değil. yalnızca tercih ediliyor. bunun da başlıca sebebi 1.5 dci motor. ustası bol, parçası ucuz. bi de piyasası hızlı. tamam işte. budur.

bu kadar.

daha büyütmeyin. alacak insanlarsa gerçekçi bildiler verin.

not: eski bir clio kullanıcısı...
  • sahip olduğum canım arabam :) birazcıkın daha geniş yapsalar dı dağılana kadar kullanabilirim
  • çok dini bütün bir araba.

çünkü namazını hep clio.*
  • normalde beğenmez ve param olsa almam dediğim arabalardandır. fakat şirket aracı olarak verdikleri arabanın sürüş ve kullanım rahatlığından dolayı şu an araba alcak olsam tabi ki de f/p oranında, seçeceğim arabadır. bir opel astra sahibiyim.
  • bu araba ile* ford focus arabam servisteyken kasko sayesinde tanıştım. dilovasından gebze'ye seyrederken focusla 120 ile girdiğim yola 2017 clio ile girme gafletinde bulundum.

aman tanrım o da ne?! bi baktım direksiyon artık bende değil. o ara nasıl başardım ama frendi vites küçültmeydi derken götü zor toparladım. güven müven vermiyor amk arabası. anlamadığım konu 130la giderken dibime girip selektör yapan reno şirket arabaları nasıl güveniyor lan bu araçlara?
hesabın var mı? giriş yap