• genelde bu tarz urunleri (pembe sort/triko, renkli corap, sari pantalon falan) zaten hali hazirda yakisikli, bir sekilde ön plana cikan adamlar giyer, millette aa bak ne guzel yakistirmis der. normal kardesim sen giyersen palyaco olursun demis olayim dikkat et.
  • ülke kapkara boğucu orta doğu film atmosferi gibi zaten. bırakın donumuz, çorabımız renkli olsun bari
  • hanımın yılbaşında aldığı çoraplar
  • neredeyse 60 yaşındayım, çoraplarımı ve çamaşırlarımı da eşim alıyor, ne markasına bakarım ne de kalitesine.

ve az önce sözlükten öğrendim ki, hanım beni gay yapmaya çalışıyormuş meğer. akşama fena kavga var, kendisine ismiyle bile hitap edebilirim, çok sinirliyim şu an.

görsel
  • bir arkadaşımız vardı babası çorap fabrikası sahibiydi.
    her sene koli koli çorap gelirdi. bir çorap bereketi bolluğu vardı ki tarifsiz bir giydiğimizi bir daha giymiyor eve gelenlere ya da ziyarete giderken yanımızda çorap götürüp hediye ediyorduk.

kırmızı, mavi, gri, lacivert, sarı, turuncu ne ararsanız vardı. hala bir koli durur.

demem o ki bedava olunca insan giyiyor.
    bu arkadaş dayesinde 60 yaşındaki dayılara kırmızı çorap giydirmişliğimiz vardır.
  • görsel

başlığı görünce çoraplarıma baktım. renkli baklava favorim.
  • benimdir.

turuncu ağırlıklı çoraplarım var mutluyuz bi problem yok.
  • her türlü rengini zevkle giyerim, mutluluk veriyor efendim.
  • görsel
    yıllarca beyaz,siyah , gri giydikte ne oldu. şanımız yürüsün.
  • büyük ustaya çok yakışırdı:

ferhan şensoy
hesabın var mı? giriş yap