• anlayamadigim durum. erkek renkli gozlu oldugu zaman, ne kadar cirkin olursa olsun kizlar tarafindan ablukaya aliniyor. tamam aralarinda yakisiklilar var ama bugun gordum bir tane, kahverengi goz tak adama cirkinin onde gideni (erkegin cirkini olmaz gibi kliseler ile bana gelmeyin) kiz olsam vermem o derece ama mavi gozleri oldugu icin 2 tane kiz resmen icine duseceklerdi adamin. kiskanmak degil, durumu anlayamamak diyelim. belki de renkli gozle ilgisi yoktur ne bileyim!
  • daha dogrusu icin;
    (bkz: türklerin renkli göz meraki)
  • büyük yanılgıdır! en yakışıklısı gelse gözüm görmez, o derece ilgimi çekmez yani*.
  • kızların renkli gözlüsünün güzel sayılması desen neyse de, erkeklerin renkli gözlüsünün yakışıklı sayılması olmayacak değerlendirmedir. türk erkeklerinin sarışın ve renkli gözlüye zaafı vardır, yani olabilir diyelim. ama türk kızlarının renkli gözlü sarışın erkek takıntısı ve zaafı yoktur. bu böyle biline.
  • bunu yapan kadın varsa harbiden akıl fukarasıdır. gözün renginin hiç önemi yoktur. mühim olan şeklidir. güzel şekle sahip olan göz ne renk olursa olsun güzeldir. yoksa pörtlemiş yeşil gözleriyle michael emerson yakışıklıdır demek ancak ve ancak komik duruma düşmenize yol açar.

not:michael emerson'ın oyunculuğuna, karizmasına laf yok. orası konumuz değil diye açmıyorum.
  • renkli gözlü erkek gördüğünde gözlerini kapatarak konuşmak isteyen bir esmer düşkünü olarak anlam veremediğim durumdur. renkli göz kadında olabilir gayet güzel olanı da var ama erkekte? ı-ıh.
    şayet renkli gözlü bir adamı hoş bulmuşsam muhakkak başka bir özelliği etkili olmuştur. o kadar hoşlanmıyorum o kadar ilgimi çekmiyor. zevk bir yerde tabi ki
  • eksik ifade edilmiş durum.

hemen tamamlayayım. dogrusu, esmer, renkli gözlü erkeklerin yakışıklı sayılması olmalı zannımca.

türküsü bile var:
    derikoooo kaşlar kara, derikoooo gözler elaaaa heyyy!

edit: bu deriko kızmış galiba ama olsun idare edin.
  • bir de bal rengi vardir , az bulunur maalesef .bir de çillerler suslenmisse burun kenarlari...mmmm
  • renkli gozlu bir erkek olarak bildiriyorum, yok oyle bir sey.
hesabın var mı? giriş yap