• neyse ki sevdiceğim benden böyle bir şey istemediğini belirtti. benim için geçerli olmayacağını düşündüğüm ritüel.
  • çok kötüdür. bir an önce bitsin dilediğimdir. erkekler de kadınlar da artık bu tür şeyleri bırakmalıdırlar.
  • kurduğun hayata sıfır sermaye koyacak, üstelik sırf eşini dostuna gösteriş ve sosyal medyada yayınlayabilmek için, seni iki sene kesintisiz ödeyeceğin bir borca sokacak olan ortağını ikna etmek için resmen teklif yaptığın “o” gün.
  • valla kezbanlarin cok totosunu kaldiriyosunuz yaa sonra kadinlar niye boyle
  • klişe,yapmayın bunları artık beyefendiler,bir kadın olarak basit ama daha samimi bir teklifin her zaman daha değerli olduğunu düşünüyorum.
  • = banka kredisi
  • eşittir onyıllardan, belki yüzyıllardan beri süregelen bir cringe.
  • başlığı okurken gelen kaçıp gitme isteği…
  • benim eskiden çalıştığım yerlerden birinde bir herif vardı. bunun bankada 40 bin lirası vardı. sonra işte bir kızla tanıştı bu kızla 5 ay gezdi evlendi. ama bu dallama 5 ayda tüm parayı kızla yemiş. hatta bir yerde 10 bin lira harcamış bir organizasyon için. herif instagram'da her gün parasızlığıyla ilgili paylaşımlar yapıyor. karı da bırakmış bunu.
  • bunu yapanların büyük çoğunluğu evliliğinin ilk 5 senesinde adliye koridorlarında birbirlerine küfrediyor...
    yapmaciktır sahtedir özentidir.
hesabın var mı? giriş yap