• onu bunu bilmiyorum da inatla "lucas neill geldiği takımda yedek değil miydi güntekin? galatasaray yedek bir oyuncu aldı." diyor. kariyerinde her sezon kaç maç oynamış neill ona bir baksa keşke. hayır bu senenin ilk yarısına dönersek de everton'dan gelirken takımın son 8 maçında sektirmeden ilk 11 çıktı bu adam. gelmeden 3 hafta önce de haftanın oyuncusu seçildi sanıyorum ki chelsea (arsenal da olabilir) maçında. yapma etme abicim diyorum her seferinde ekran başında.
  • beşiktaş-gs maçından önce ilk kez l.neill'in ismini zikretmiştir. daha önce avustralyalı, yabancı defans oyuncusu, yeni transfer vb. gibi ifadeler kullanıyordu. ama kendisini bursaspor'un bile kadrosuna katmak istemeyeceği bir oyuncu olarak nitelemiştir galatasaray'ın diğer 5-6 oyuncusu ile birlikte. sanki saat 18:30'da bunları söyleyen kendisi değilmiş gibi maçtan sonra l.neill'i övdü. tutarsız...
  • fenerbahçeli yorumcu hastalığına yakalanmıştır sadece. neill'de görev bilinciyle yardırıkça yardırır bunun üstüne. hikaye tanıdık.

(bkz: gürcan bilgiç)
    (bkz: elano blumer)
    (bkz: abdulkader keita)
  • elano blumer hakkında yaptığı yorumları son 2-3 haftadır %100 futbol programında yalayıp yutmaktadır.
  • kendi deyimiyle 'tipik' futbol yorumcusudur . haftalık yorumlar yapar ,bir hafta bir futbolcu cok yeteneklidir oynadığı büyük takımın ağırlığını taşır ,yıldızdır , ertesi hafta paf takımla antrenmanlara çıkmalıdır alternatifinin boş yere kulübede harcanma sebebidir . tarafsız gibi görünse de fenerbahçe amigosu görüntüsünü ,kendisi pek bu lakabı sevmese de 'şeytan'ca empoze etmektedir . maç analizlerinde ise çoğu zaman klişelerle , gereksiz kıyaslamalarla yorumlar yapar . zaten kendisine sorduklarında o da ben objektifim demez hiçbir zaman kabul eder fenerbahçeli rıdvan olduğunu ,sonuna kadar öyle devam edeceğini.
    onlarca çelişik ifadesi olmasına rağmen yine de sevilen nadir fenerlilerdendir , izlenir , nispeten de olsa meslektaşlarına göre daha zekidir bu konuda .
  • 90'ların başında sakatlıktan belini doğrultamadığı dönemde kendini at yarışına vermişti. moonlight isimli bir ingiliz tayı satın almış birkaç yarış kazanıp bu işte para var deyince limon isimli bir at daha almıştı. fakat gel zaman git zaman atlar eşeğe bağlayınca omuzu tekrar çıkana kadar futbola konsantre olmuştur. atların akıbeti hakkında bilgi yok.
  • 22 şubat 2010 fenerbahçe bursaspor maçı sonrası kan ağlıyor şu an.
  • okocha'ya istinaden isimlendirdiği jay jay isminde bir atı daha vardı. hatta engin ipekoğlu'na kefil olduğu için kendisine gelen haciz sebebiyle bu ata el konulmuştu.
  • an itibariyle güntekin onay'a sinirlenmektedir.

(bkz: #18276695)
  • - guiza şöyle büyük oyuncu, böyle büyük oyuncu. ispanya milli takım forveti. ispanya'da forvet mi yok güntekin?
    - yok!
    - nasıl yok :s
    - real'de yabancılar oynuyor, barcelona'da yabancılar oynuyor. sevilla'da, atl. madrid'te hepsinde yabancılar oynuyor..
hesabın var mı? giriş yap