şükela:  tümü | bugün
  • az önce iktidara kıps yapmıştır. (bkz: 4 nisan 2015 fenerbahçe otobüsüne saldırı) olayının yaşanmasını iç güvenlik yasasının olmamasına bağlamış "bi şeyler yapılmaya çalışıyor ama izin vermiyorlar molotof kokteyli atmak serbest olsun diyorlar demiştir".

    işi iyi öğrenmiş, milletvekili adayı olursa şaşırmam.
  • devre arasında prandelli kesinlikle sneijder'i çıkarıp direnci arttırmalı demişti. not düşelim buraya. bu yüzden sen devre aralarında tv'de yorum sıçarken prandelli gibi adamlar ise soyunma odasında taktik veriyor.

    eyyorlamam bu kadar.
  • hayatımda televizyondan bu adam kadar kolay para kazanan başka birini görmedim. güya dünya kupası yorumluyor.

    ulan toplam 32 ülke var ve bunların 15 tanesini zaten sokakta top oynayan 10 yaşındaki çocuk bile biliyor tüm detaylarıyla. adam turnuvanın en güçlü takımlarından şili'yi bile izlememiş. ee ben ne diye izleyeyim ki seni?

    güntekin onay: iran?
    rıdvan dilmen: bilmiyorum.. (bir de sen iran ligini de izliyorsun herhalde diye dalga geçiyor)

    +şili?
    -hiç izlemedim.

    +almanya iddialı takım.(bunun gibi bir şeyler)
    -gruptan çıkınca kiminle eşleşecekler?

    ama bu rezillik rıdvan dilmen'in değil, ntv spor'un.
  • programda aralıksız 20 dakika fenerbahçe'yi konuştuktan sonra "artık galatasaray'dan fenerbahçe'ye geçelim" demiştir. 2 senedir aklı gitti aklı.
  • tahliye olur.
  • aynen şu diyalog yaşandı demin:

    rıdvan: fenerbahçenin kendi sahasında 9 galibiyet 2 beraberliği var. arkadaşlar keşke puanıda yazsalarmış.
    güntekin: 29 puan toplamış hocam.
    rıdvan: nasıl, nerde yazıyor ?
    güntekin: 3x9=27+2=29 puan hocam.
  • az önce fenerbahçe taraftarının siyasi tezahürat yapmasının takıma zarar verdiğini, bunun da rakip takım -ki galatasaray diyor- taraftarını mutlu ettiğini söyledi.

    bir galatasaray'lı olarak fenerbahçe zarar gördü diye değil, onurlu taraftarlara sahip olduğu için mutlu oluyorum ben. bu basit söylemleri, ısmarlama sözleri, taraftarın dev ekranlar aracılığıyla gazını almayı bırakın.
  • öncelikle: (bkz: şeytan)

    emre'yi rakip takımın teknik direktörü canlı yayına bağlanıp "maç boyu anamıza avradımıza küfretti" dediğinde bile iki dakika eleştiremeyen (hatta bunu diyen teknik direktörü eleştiren), eleştirdiğinde de lafı hep "aslında dışarıda süper adamdır"a getiren, ama melo'nun dili için koca bir programı ayıran topçu eskisi.

    ayrıca zırt pırt rte ile gizli saklı görüşen birisinin, melo'nun dilinden önce bir kendi diline bakması lazım diye düşünüyorum. tüylenmiştir falan bir kontrol amaçlı
  • beşiktaş arsenal maçıyla ilgili yazısında beşiktaş'ın motta, pedro, franco ve demba ba olmak üzere 4 yabancıyla oynadığını yazmış.
    halbuki beşiktaş sahaya ramon, motta, pedro, franco, demba ve ba olmak üzere 6 yabancıyla çıkmıştı...
  • 2019'da tff başkanı olması durumunda as başkanı güntekin olacaktır. ben bu adamı güntekinsiz düşünemiyorum lan. as başkan kesinlikle güntekin olmalı.