• az önce iktidara kıps yapmıştır. (bkz: 4 nisan 2015 fenerbahçe otobüsüne saldırı) olayının yaşanmasını iç güvenlik yasasının olmamasına bağlamış "bi şeyler yapılmaya çalışıyor ama izin vermiyorlar molotof kokteyli atmak serbest olsun diyorlar demiştir".

işi iyi öğrenmiş, milletvekili adayı olursa şaşırmam.
  • devre arasında prandelli kesinlikle sneijder'i çıkarıp direnci arttırmalı demişti. not düşelim buraya. bu yüzden sen devre aralarında tv'de yorum sıçarken prandelli gibi adamlar ise soyunma odasında taktik veriyor.

eyyorlamam bu kadar.
  • hayatımda televizyondan bu adam kadar kolay para kazanan başka birini görmedim. güya dünya kupası yorumluyor.

ulan toplam 32 ülke var ve bunların 15 tanesini zaten sokakta top oynayan 10 yaşındaki çocuk bile biliyor tüm detaylarıyla. adam turnuvanın en güçlü takımlarından şili'yi bile izlememiş. ee ben ne diye izleyeyim ki seni?

güntekin onay: iran?
    rıdvan dilmen: bilmiyorum.. (bir de sen iran ligini de izliyorsun herhalde diye dalga geçiyor)

+şili?
    -hiç izlemedim.

+almanya iddialı takım.(bunun gibi bir şeyler)
    -gruptan çıkınca kiminle eşleşecekler?

ama bu rezillik rıdvan dilmen'in değil, ntv spor'un.
  • programda aralıksız 20 dakika fenerbahçe'yi konuştuktan sonra "artık galatasaray'dan fenerbahçe'ye geçelim" demiştir. 2 senedir aklı gitti aklı.
  • aynen şu diyalog yaşandı demin:

rıdvan: fenerbahçenin kendi sahasında 9 galibiyet 2 beraberliği var. arkadaşlar keşke puanıda yazsalarmış.
    güntekin: 29 puan toplamış hocam.
    rıdvan: nasıl, nerde yazıyor ?
    güntekin: 3x9=27+2=29 puan hocam.
  • az önce fenerbahçe taraftarının siyasi tezahürat yapmasının takıma zarar verdiğini, bunun da rakip takım -ki galatasaray diyor- taraftarını mutlu ettiğini söyledi.

bir galatasaray'lı olarak fenerbahçe zarar gördü diye değil, onurlu taraftarlara sahip olduğu için mutlu oluyorum ben. bu basit söylemleri, ısmarlama sözleri, taraftarın dev ekranlar aracılığıyla gazını almayı bırakın.
  • beşiktaş arsenal maçıyla ilgili yazısında beşiktaş'ın motta, pedro, franco ve demba ba olmak üzere 4 yabancıyla oynadığını yazmış.
    halbuki beşiktaş sahaya ramon, motta, pedro, franco, demba ve ba olmak üzere 6 yabancıyla çıkmıştı...
  • 2019'da tff başkanı olması durumunda as başkanı güntekin olacaktır. ben bu adamı güntekinsiz düşünemiyorum lan. as başkan kesinlikle güntekin olmalı.
  • fatih "hocan" da gitsin mi be rıdvan? sergen kankan da gitsin mi? aynı puandalar be rıdvan. bir sen, bir serdar ali, o kadar istediniz ki pereira başarısız olsun.

yazıklar olsun be. aykut hocaya, erol hocaya sesin titreyerek laf söyle, pereira'ya ilk haftadan beri söv.

sana ne diyeyim ben, yazıklar olsun.
  • dünkü maçta mehmet topal' ın golünde, futbolculuğundaki yeteneğini gösteren ex-yıldız. topal topla ilerlerken, spiker fernandao boş derken, kendisi devam et, devam et, zorla, zorla, zorla dedikten sonra tam topal vuracakken şimdi vur diyerek golü attırmıştır. :)
hesabın var mı? giriş yap